Спортсмени України

"Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"

 

укр спортНа сьогоднішній день спорт не може бути поза політикою. Багато спортсменів, громадян нашої країни, прагнуть допомогти Україні в цей непростий час. Загалом кожен представник спортивного світу допомагає армії по-різному. Хтось вступає до лав ЗСУ чи ТРО та захищає цілісність держави. Інші проводять аукціони мячів із автографами, медалей, футболок тощо, відправляючи виручені кошти на допомогу українській армії, передають автомобілі для потреб збройних сил України. Треті публічно висвітлюють усі події, займаються волонтерською діяльністю.

Допомога кожної людини у справі нашої перемоги неоціненна. «Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати російського агресора та повернути мир та стабільність на Європейський континент», – сказав наш міністр Олексій Резніков.


Наближатимемо перемогу!

 

 

Новий рекорд України

 

Катерина СадурськаЗнову нас потішили наші спортсмени! Харків'янка Катерина Садурська у складі збірної команди України стала чемпіонкою світу та встановила національний рекорд у вільному зануренні на змаганнях з фрідайвінгу, здійснивши найглибше занурення глибиною 92 м!
Катерина Садурська народилась у 1992 році в Миколаєві. Вона відома в Україні як спортсменка із синхронного плавання.

Читати далі:

 


Чемпіонат Європи з водних видів спорту

Украинские синхронисткиЧемпіонати Європи з водних видів спорту під егідою Європейської ліги плавання проводяться з 1926 року. У програму першості зазвичай включалися змагання з плавання у басейні та відкритій воді, стрибків у воду, водного поло та синхронного плавання. З 1999 року чемпіонат Європи з водного поло проводиться окремо. З 2009 року в непарні роки проходять і окремі чемпіонати Європи зі стрибків у воду.

 Читати далі:


Всесвітня Шахова олімпіада 2022: золото наше!

 

middle 591952Шахова олімпіада – командне змагання шахістів, які представляють країни та території членів ФІДЕ. Ці змагання проводяться з 1927 року, до 1940 року їх називали «турнірами націй». Як головний приз розігрується перехідний золотий кубок Гамільтона-Рассела, і кожен учасник команди, що перемогла, отримує золоту медаль. Кожен матч проводиться на чотирьох дошках. Склад команди: 4 основні шахісти та 2 запасні, до 1950 року і з 2008 року – 1 запасний. З 1976 року ФІДЕ стала проводити олімпіади не за круговою, а за швейцарською системою, стимулюючи, таким чином, участь у них шахістів країн, що розвиваються, яким надається можливість зустрітися з найсильнішими шахістами світу.

Читати далі:

 


 


Спортивне орієнтування. Чемпіонати світу 2022

 

Спортивне орієнтування - цікавий і досить «дешевий» вид спорту, для занять яким не потрібні дорогі спортивні споруди, що визначає його популярність у світі. Спортивним орієнтуванням займаються більш ніж 40 країнах світу. У більшості країн цей вид спорту став найбільш широко розповсюджуватися у 30-х роках ХХ століття.

Батьківщиною спортивного орієнтування вважається Норвегія, де влітку 1897 були проведені перші у світі офіційні змагання з орієнтування для цивільного населення. Спортивне орієнтування називали тоді «кросом з орієнтуванням».

Читати далі

 


 

Олександр Усик – найкращий!
 

Олександр УсикОлександр УсикСьогодні ми розповімо про ще одну спортивну перемогу нашої України, яку їй приніс легендарний боксер Олександр Олександрович Усик. Це непереможений український боксер-професіонал, який виступає у першій важкій та важкій вагових категоріях. Кращий боксер незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring (2022-н.в.).

Читати далі

 


 

Світові ігри 2022Эмблема игрЦе стало доброю традицією. Наступного року після Олімпіади проводяться Світові ігри. На сьогодні їх пройшло вже 11.

В американському місті Бірмінгем, штат Алабама, з 7 по 17 липня цього року відбулися чергові Всесвітні ігри – міжнародні змагання з видів спорту, які не увійшли до програми Олімпійських ігор. На іграх було представлено 30 офіційних видів спорту у 54 дисциплінах. В американському Бірмінгемі розіграли 223 комплекти медалей.

Читати далі

 


 
Справжні герої. Спортсмени, що воювали та воюють за Україну

 

Віроломний напад росії на мирну Україну вранці 24 лютого шокував увесь світ. Наш народ став на захист своєї країни. Зброю до рук взяли не лише професійні військові. Колишні будівельники та музиканти, шофери та вчителі, представники всіх професій мужньо об’єдналися, щоб дати відсіч ворогові. В Україні знайшлося чимало зіркових спортсменів, які вважали своїм обов’язком поповнити лави тероборони та ЗСУ. Саме про них наш сьогоднішній матеріал, про героїв – мужніх людей, справжніх патріотив.

Читати далі

 


 

Благодійна допомога спортсменів України у
війні проти російської агресії

 

благотворител ност Ця страшна війна завдала величезної шкоди спорту. Внаслідок обстрілів загинули люди, зруйновано десятки спортивних обєктів. Росія, розпочавши цю жорстоку і безглузду агресію, показала всьому світу, що вона не вшановує спортивні хартії. У Стародавній Греції під час Олімпійських ігор війни заборонялися. Цього року Паралімпіада не зупинила вторгнення російських військ.

 

Читати онлайн

 

 

 

 

Вверх