BookTrailer

Буктрейлер на книжку  Гай Данієлс –
"Найбільший сніговик у світі"

Дуже приємна, добра історія про дружбу і взаємодопомогу.
У книзі розповідається про хлопчика, на ім'я Стен, який одного разу запропонував своєму татові поплавати разом у басейні.  А що з цього вийшло, читач зможе дізнатися, прочитавши історію самостійно. Книга яскрава, барвиста, незвичайна, добра. Вона супроводжується чудовими ілюстраціями.

 

 
Буктрейлер на книгу
Мая Люнде "Снігова Сестричка"
 

 

Ця дивовижна різдвяна історія перегукується зі схожими історіями Чарльза Діккенса та Ганса Христіана Андерсена. Неймовірна авторка Мая Люнде та неперевершена ілюстраторка Ліза Айсато створили прекрасну, захопливу книжку, яку полюблять усі закохані в Різдво — від малого до старого, і яка сповнить читачів затишком і теплом, любов’ю та надією.

Десятирічний Юліан переживає, що в їхній родині цьогоріч всі наче геть забули про Різдво. А йому так хочеться, щоб у домі було святково і затишно. Тим паче, що нова подруга Гедвіґ запрошує його до своєї вілли, де все так чудово прикрашено до свята. Дивно тільки, що в будинку нікого, крім них двох, немає. До того ж довкола вілли блукає якийсь загадковий похмурий чоловік… 

 
 
 

 
 
Буктрейлер
на книгу Наталії Чуб
"Розумниця такса і десять веселих пальчиків"
 
 
 
Потоваришуймо з маленькою розумницею таксою — і нумо разом зростати, розумнішати, розвиватися й пізнавати неймовірно цікавий світ! А щоб маленькі пальчики стали слухняними та спритними, ми… ? Вправляємося з олівцем, фарбами, ножицями? Працюємо з різними матеріалами? Шнуруємо кросівки ? Пришиваємо ґудзики? Малюємо пальчиками? Складаємо оригамі? Робимо аплікації?
 

 
 Буктрейлер
на книгу Галини Малик
"Злочинці з паралельного світу"
 
 
 
   Фантастична дилогія відомої української письменниці Галини Малик “Злочинці з паралельного світу” — весела розповідь про безпритульного хлопчика Хроню, який наперекір долі сподівається знайти своїх батьків. Вірний друг пес Рекс, чеченець Джохар, мудрий ворон Гай, “крутий” кіт Рата, підла і підступна потвора Чмак — далеко не повний перелік персонажів, з якими доля зводить Хроню у його поневіряннях. М’який гумор, іронічність оповіді, колоритна мова, часом трагізм ситуацій тримають читача у постійній напрузі. Але найбільше зворушують прагнення головних персонажів до справедливості, атмосфера людяності і любові, якими сповнена кожна сторінка книги.
 

 
 
 Буктрейлер на книгу
Володимира Рутківського
«Бухтик з Тихого затону»

 
 "Бухтик з тихого затону" - це добра і зворушлива історія. Ця повість в першу чергу, навіть не про казкових істот, а про дитячу дружбу, розуміння, турботу і уміння прийти на допомогу.
 

 
Буктрейлер на книгу 
Керстін Шене, Ніна Гунтесрайнер 
"Хочеш бути моїм другом?"

 Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться та буде радий прийняти тебе таким, який ти є!

 

 
 
 
Буктрейлер на книгу 
Юлії Коломієць і Алли Гутніченко
«Незвичайні професії» 

  

  У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.
У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.
 
 
 
 
 
Буктрейлер на книгу Тетяни Горицвіт
"Міські пригоди Лісової шишки"

  Казкова повість для дітей. Головні герої – сучасні діти й лісові та міські живі тварини та рослини. Сюжет казки – квест-пошук загубленого друга. Основні проблемні питання: взаємодія людини й природи, екологія міста, сімейні стосунки, роль дитини в суспільстві. Казка написана довершеною лексично і синтаксично багатою українською мовою.

 

 
 Буктрейлер 
на книжку Юстини Беднарек
"Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)."

 

Книжка, яка розповідає історії втрачених домашніх шкарпеток. Вам не здалося, саме шкарпеток! Виявляється, ті шкарпетки які мають звичку зникати з ваших пральних машин, живуть не менш цікавим життям, ніж їх колишні господарі.

 

 
 
 
Буктрейлер на книгу Клер Імер
"Хто живе в тобі. Історії про мікробів,
для яких ти рідний дім"


   Ти ніколи не буваєш на самоті. Ніколи-ніколи. А все тому, що просто зараз у твоєму тілі живуть трильйони мікробів. «Нічого собі!» — вигукнеш ти. Спокійно, без паніки! Більшість твоїх супутників — безневинні та приязні крихітки, які допомагають тобі перетравити їжу, засвоїти вітаміни й дати відсіч мікробам-поганцям. А тепер уяви собі, як воно — на місці мікроба. Твій організм для нього — цілий світ: від просторих рівнин твоєї шкіри до каньйона-пупця і аж до кишечника — столиці людського мікробіому. Річ у тім, що люди й мікроби уже так довго співіснують разом, що не можуть вижити одні без одних!

 
 
 

 
 
 
Буктрейлер на книгу
Оксани Радушинської
«Про царицю Громовицю і Кропив’яного царя»

 

Дівчинка Василинка знайомиться з дівчинкою Блискавкою – своєю дзеркальною копіює, котра мешкає у небесному царстві-панстві. Дівчатка випадково міняються місцями. Починається плутанина і... пригоди.

 

 


 

 

 

Буктрейлер на книгу –
Наталії Чуб "Смугаста сімейка" 
 

 

 

У цьому буктрейлері  ви зустрінетеся з борсучком Фухом, який весь час потрапляє в дивовижні та неймовірні обставини. Ви дізнаєтеся, хто врятував його з бурливої річки, яка надзвичайна подія трапилася з Фухом і його сім'єю, як малюк врятував свою сестричку і знайшов кращого друга, а також про інші не менш захоплюючі пригоди.

 

 

 


 

 

Буктрейлер на книгу Гарієтт Мункастер
«Айседора Мун йде до школи»
 

YOUTUBE – https://youtu.be/PgMVIEZjRgk
На Facebook – https://www.facebook.com/watch/?v=855615494924654

 

В Айседори мама — фея, тато — вампір, а вона схожа на них обох. Дівчинці до вподоби ніч, кажани та чорна балетна пачка, однак не менше вона любить сонячне світло, свою чарівну паличку і Рожевого Кролика. Коли настав час іти до школи, Айседора вагалася, куди податися, — до школи вампірів чи до школи фей? Яку ж вона обере?

 

 

 


 

 

Буктрейлер на книгу А. Макалістер й  Д. Говарда
"Я люблю тебе, мій Алфі!".

 

 

У родині малюка Алфі народилися крихітки-сестрички. Невже матуся тепер витратить усю свою любов на них? Що тоді залишиться Алфі? Він вирішив знайти матусину любов. Лисиня вирушило на її пошуки лісом… аж поки друг не підказав йому, як знайти матусину любов набагато ближче до дому.

 


 

 

Буктрейлер на книгу
Любові Купцової "Майка і Смугастик"


 
Буктрейлер на книгу В. Нестайка
«Усмішка принцеси Івони»

  


 

 

Буктрейлер на книгу "Зося з вулиці Котячої Взимку"

 

 


 

Софія Прокоф'єва  "Латочка та Хмареня"

________________________________________

 

 

Тизер – "Попусяки в ореховом лесу"

 

________________________________________

 

Буктрейлер "Фарбований лис" І. Франка

 

 ________________________________________

 

Буктрейлер Альошичева Анастасія: 
"Понi Фiалка i чарiвний колодязь"
 
 
 
 

________________________________________ 

 

Буктрейлер Астрід Ліндгрен: "Каллє Блюмквіст"
 

 

 

________________________________________
 
 
Буктрейлер на книгу
"(Я х трамвай + зоопарк)2" Кузько Кузякіна

 

 

 ________________________________________

 

"Пригоди жовтого чемоданчика"

 

 

 

________________________________________

 

"Троє поросят"

 

________________________________________

 

 

 

Толкін Дж. Р. Р. "Гобіт, або Туди і звідти"

 

 

 
 _______________________________________
 

Нестайко В. "Дивовижні пригоди в лісовій школі"

 

 
 
 
 

Вверх