Куточки Європейського Союзу

evropaНинішній Європейський Союз бере свій початок від Європейського товариства вугілля й сталі, яке було засновано у квітні 1951-го року. До країн-засновників належать Бельгія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Федеративна Республіка Німеччина та Франція. Нині Європейський Союз складається з 28 країн-членів. Полишити ЄС незабаром збирається Великобританія. Мета Євросоюзу полягає в зміцненні миру, демократичних цінностей та добробут громадян країн-членів. Країни-члени ЄС користуються перевагами спільного внутрішнього ринку, на якому панує вільна й чесна конкуренція.

 

ЄС на книжковій полиці

 

для обкл
Нинішній Європейський Союз бере свій початок від Європейського товариства вугілля й сталі, яке було засновано у квітні 1951-го року. До країн-засновників належать Бельгія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Федеративна Республіка Німеччина та Франція. Нині Європейський Союз складається з 27 країн-членів. Мета Євросоюзу полягає в зміцненні миру, демократичних цінностей та добробут громадян країн-членів. Країни-члени ЄС користуються перевагами спільного внутрішнього ринку, на якому панує вільна й чесна конкуренція.

На Facebook, На Instagram, На Twitter

 

 

Куточки Європейського Союзу в дитячих бібліотеках м. Харкова

 

Єврокуточок         106506747 275893633647313 1629710669756605097 n

    Основ′янська ЦБС               ЦДБ ім. М. Островського    
   

 

Куточки Європейського союзу в Балаклійській ЦБС

 

Донецька селищна бібліотека-філія для дітейПетрівська сільська бібліотека-філіяБалаклійська міська бібліотека-філія для дітей

  Донецька сільська
бібіотека - філія
    Петрівська сільська
   бібліотека - філія
Балаклійська міська
бібліотека - філія
 
 

Куточок Європейського союзу в Печенізькій РДБ

  

SAM 0454 125 червня 2019 р. Харківська обласна бібліотека для дітей провела воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини». У ході цього заходу Печенізька дитяча районна бібліотека  отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні матеріали для оформлення Куточка «ЄС на книжковій полиці».  Слід зазначити, що лише  28 бібліотек Харківської області отримали такі матеріали.
 


Читати далі:

 


 

 Інформаційна  підтримка   ЄС в Краснокутській ЦДБ

 

IMG 39409  липня  2019  року  Краснокутська центральна дитяча бібліотека приєдналась  до  участі  в  проекті «Інформаційна  підтримка   ЄС – бібліотекам  для  дітей  та  юнацтва  в  Україні».  З  метою   розширення  інформаційних  ресурсів  бібліотек, популяризації  знань  про  ЄС. В рамках  проекту  в  дитячій  бібліотеці  був   створений  інформаційний  куточок «ЄС  на  книжковій сторінці». На  ньому  представлені  матеріали  про  Європейський  Союз. Тож   ласкаво  просимо  всіх  бажаючих  до  дитячої  бібліотеки: ознайомитися  з  інформаційним  європейським  куточком  та   більше  дізнатися  про  європейські  країни.

 


 

«ЄС на книжковій полиці» в Шевченківській РДБ

 

ШевченковоВ Шевченківській районній бібліотеці для дітей з’явився куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці». На якому всі охочі можуть ознайомитися з літературою про Європейський Союз, про його діяльність та країни, що входять до ЄС, про навчання в Європі, про асоціацію України в ЄС, та книгами для дітей з допомогою яких зможуть відкрити для себе щось нове про Європу та Європейський Союз. Головна мета заходу: підвищення рівня поінформованості всіх членів суспільства з питань європейської інтеграції України з ЄС. Бібліотеки мають стати майданчиками для поширення в суспільстві інформації щодо співпраці України з ЄС.
 
 

 


 

«ЄС — на книжковій полиці» у Богодухівській РДБ

 

Богодухів4.07.2019 року в Богодухівській районній дитячій бібліотеці відкрився куточок Європейського Союзу «ЄС — на книжковій полиці» з матеріалами Представництва Європейського Союзу в Україні " в рамках реалізації проєкту "Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей в Україні". На презентації побували очільники району, діти, вчителі, батьки. Вчителів особливо зацікавили матеріали з книги «Європа у 12 уроках і опис», діти молодшої вікової групи з цікавістю розглядали «Європа-Гра», а користувачі середньої та старшої – «Паспорт Європейського Союзу». Всі матеріали допоможуть нашим дітям і дорослим краще познайомитися з країнами ЄС і по новому відкрити їх.

 


 

«ЄС на книжковій полиці» у Зачепилівській дитячій бібліотеці

 

Зачепил. РДБ500 бібліотек України отримають методичну літературу та освітню допомогу від Представництва ЄС в Україні. Цю унікальну можливість вже мають користувачі Зачепилівської районної дитячої бібліотеки. В читальній залі бібліотеки організовано і діє Kуточок Європейського Союзу. Це нова унікальна можливість для бібліотеки надати користувачам інформацію про Європейський Союз. Куточок ЄС пропонує широкий вибір літератури про: історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України та багато іншого.
 

Читати далі:

 


 

Куточок Євросоюзу в Дворічанській дитячій бібліотеці

 

ДворічнаПротягом липня у Дворічанській дитячій бібліотеці було створено куточок Європейського Союзу, в якому представлені матеріали, отримані бібліотекою на воркшопі «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини», що пройшов в Харківській обласній бібліотеці для дітей в рамках реалізації проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
Література куточку ЄС розповідає про історію та сучасність Європейського Союзу, напрямки його діяльності, принципи та можливості, які надає ЄС українцям.

Читати далі:Сценарій "В гостях у Санти Клауса"

Презентація "Фінляндія"

 


 

Куточок ЄС в бібліотеці Нововодолазької селищної ради

 

Нова ВодолагаВ дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради  проводяться різні соціокультурні заходи.  Для  того щоб діти вміли орієнтуватися в величезному морі інформації та розширювали свій кругозір,  бібліотекарі проводять тематичні  квести і літературні ігри, ерудит-конкурси, віртуальні подорожі.  Так, для користувачів бібліотеки була проведена віртуальна подорож «Ласкаво просимо до країн ЄС». Зокрема,  діти детальніше ознайомилися з Нідерландами.
 

Читати далі:

 


 

 

 

 

 

 

Вверх