Наша власність

Трохименко Г.В. До перемоги – шляхом добра//Бібліотека у форматі Д. – 2023. – № 1. – С. 32-34. 

 

photo 2023-04-10 15-58-10 photo 2023-04-10 15-58-09 photo 2023-04-10 15-58-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Ми діти твої Україно

 

 

Трохименко, Г. В. Ми діти твої, Україно! // Бібліотека у форматі Д. – 2018. – № 4. – С. 38-40.

 

 

 

 

 

 

ми діти твої Україно2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

111

 

Лупіцька В. М. Обласний патріотичний форум "З Україною в серці"  об’єднав дітей Харківщини / В. М. Лупіцька // Бібліотека у форматі Д. – 2017 – № 4. – С. 23-24.

Харківська обласна бібліотека для дітей провела ΙΙΙ Обласний патріотичний форум "З Україною в серці", присвячений Дню захисника України.

 

 

00230024

 

 

 

 

 

 

 


 

Трохименко, Г. В. 3Д формат"Український Донбас" і Харківська обласна бібліотека для дітей: грані взаємодії // Бібліотека у форматі Д. – 2016. – № 1. – С. 14.

Харківська обласна бібліотека для дітей активно долучилася до Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», започаткованого Міністерством культури України.

 

trohimenko

 

 

 

 

 

 


 

novunu 150512 12Трохименко, Г. В. Форум, який об'єднав серця // Бібліотека у форматі Д. –2015. № 4. – С.45-47.

Харківська обласна бібліотека для дітей за підтримки Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації нещодавно успішно провела Обласний патріотичний форум «В граніті, в бронзі, у серцях…»!

 

 


 планета обложкаЗагревська С. М. “Читаючий трамвай” – перший у Харкові. – Бібліотечна планета, 2015. – № 2. – С. 26.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, свого професійного свята, Харківська обласна бібліотека для дітей вирішила зробити подарунок не лише своїм найкращим читачам, а й усім городянам. За підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА бібліотекарі провели ІІІ Літературний фестиваль «Книжковий зорепад», цього року поставивши його на колеса «читаючого трамваю». 

 


 

ДжерелоРеалізація інноваційних проектів дитячої бібліотеки та перспективи розширення спектру та якості бібліотечних послуг : стаття директора Харківської обласної бібліотеки  для дітей  Г.В.Трохименко // Джерело педагогічних інновацій / Харківська академія неперервної освіти. - Х., 2015

Проектна діяльність, або реалізація інноваційних проектів Харківської обласної бібліотеки для дітей стала одним із пріоритетних напрямків роботи. Ефективність такого підходу вже давно підтверджена багатьма соціологічними дослідженнями, бібліотекознавцями, фахівцями-практиками. 
Звичайно, під ефективністю ми розуміємо перш за все якісні параметри діяльності бібліотечного закладу: оперативність, точність, повноту, привабливість інформаційного середовища, розширення спектру послуг, залучення нових соціальних партнерів тощо. Безперечно, що саме ці показники і є головними складовими нашого з вами успіху щодо просування бібліотечних послуг у місцевих громадах та формування позитивного іміджу бібліотеки серед читачів.
З метою сприяння вирішенню означених завдань, працівниками Харківської обласної бібліотеки для дітей розроблено і реалізується ряд актуальних напрямків, які знайшли своє логічне відображення у цільових комплексних програмах і проектах.
Вже декілька років успішно реалізується програма нашої бібліотеки «Читаюча дитина», яка складається із декількох взаємопов’язаних блоків: 
-реалізація проекту «У книг не існує канікул» (робота бібліотечних пунктів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, пришкільних таборах, функціонування «Бібліотечного майданчика» у Молодіжному парку, організація конкурсу «Літні читання»);
-підтримка Всеукраїнської акції «Україна читає дітям» (реалізується проект бібліотеки «VIP-персона без краватки»);
-організація щорічного обласного змагання Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України».

Читати далі

Вверх