Словаччина-держава в Центральній Європі

Словакия


Словаччина - континентальна держава в Центральній Європі, що не має виходу до моря. Має сухопутний кордон з Чехією, Австрією, Польщею, Угорщиною, Україною. Державна мова - словацька. Величні замки, унікальні печери, термальні джерела, народне зодчество, європейський аналог Мертвого моря, знамените кельтське поселення, дика природа - все це Словаччина. У світі, мабуть, не знайдеться іншої країни, яка може пишатися такою кількістю фортець і замків. Їх в Словаччині 220!
 

Відпочинок в Хорватії

 

 
 
horvat
 
Республіка Хорватія – держава на півдні Центральної Європи, частково на заході Балканського півострова, колишня союзна республіка в складі Югославії, що стала незалежною в 1991 році. Офіційна мова – хорватська.
Ця мальовнича маленька країна може поповнити багаж ваших особистих вражень. Столиця Хорватії – Загреб. У цьому місті сконцентровані основні архітектурні пам'ятки Хорватії й проживає чверть населення країни. Обов'язково виділіть кілька годин для знайомства з цим дивовижним місцем, щоб побачити будинки з ліпниною і маленькі церковці в історичній частині Загреба, зайти в Кафедральний собор і в красиву церкву Святого Марка, подивитися на вежу, з якої рівно опівдні стріляє гармата, піднятися на оглядові майданчики на схилі Старого міста ... Але, звичайно ж, основний відпочинок в цьому мальовничому куточку землі – морський.
 

 

Республіка Словенія

 

2057ea1f2f7ef94c336841d92b62aecb

 

Словенія - офіційна назва - Республіка Словенія - невелика держава в Центральній Європі з прекрасною природою, незвичайною історією і динамічною економікою. Омивається водами Адріатичного моря з південного заходу. На заході межує з Італією, на півночі - з Австрією, на північному сході - з Угорщиною, на сході та півдні - з Хорватією.

Державна мова - словенська. Назва Slovenija походить від етноніма «словени» - праслов'янської форми етноніма «слов'яни», тобто означає «земля слов'ян» Гори займають близько 40% території країни, а морське узбережжя має протяжність близько 30 км.
Столиця - Любляна. З неї ми й почнемо знайомство з цією гостинною країною. Весь її центр можна обійти за один день, але при цьому побачити багато оригінальних будівель в стилях ренесанс, бароко та ар-нуво.

Читати далі:

 

Республіка Мальта

Мальта 2

 
Республіка Мальта - острівна держава в Середземному морі, яка 1 травня 2004 року стала членом Європейського союзу. Офіційна мова - англійська, мальтійська. Мальта - єдина держава в Європі, в якій відсутні постійні річки і природні озера і немає джерел прісної води, тому населенню доводиться збирати дощову воду для сільськогосподарських потреб і використовувати орошувальні установки. Ця країна приваблює туристів теплим морем, піщаними пляжами, дивовижною природою.
 

Вверх