Чехія чекає гостей

 

Chehiya-Praga-Vltava-e1571662721587

Чехія (офіційно – Чеська Республіка) – держава в Центральній Європі. Межує з Польщею на півночі, Німеччиною - на північному заході та заході, Австрією – на півдні та Словаччиною – на сході. Офіційна мова чеська. Столиця країни Прага. Це  місто-казка, таємниче і загадкове місто астрономів, містиків, великих магів і чарівників, красиве стародавнє місце з великою кількістю пам'яток. Знайомство з ним ми почнемо з самих значущих і старих будівель, не відвідати які просто неможливо. Празький град – найбільша фортеця-замок у світі (занесена в книгу рекордів Гіннеса). Колись тут жили чеські князі та королі, а сьогодні це резиденція чеського президента. На величезній території (понад 7 гектарів) розташовано безліч садів, будівель, церков і палаців, в яких зберігаються королівські прикраси, середньовічна зброя, реліквії та картини.
 

Румунія

rumania

 

Румунія - держава в Південно-Східній Європі. На південному сході омивається водами Чорного моря. Межує з Україною на півночі, Молдовою на сході, Угорщиною на північному заході, Сербією на заході і Болгарією на півдні. Офіційна мова румунська. «Карпатська загадка», як називають Румунію, порадує найвибагливішого мандрівника. До ваших послуг замки Трансільванії та пляжі чорноморського узбережжя, гірськолижні курорти та еко-тури по Дунаю.

 

Натисніть тут:

Греція

iStock 000071778233 Large1
 
Греція – (офіційно - Грецька Республіка) - держава в Південній Європі, чудова країна з бірюзовими морями та чудовими пляжами. Греція - спадкоємиця культури Стародавньої Греції, що вважається колискою західної цивілізації. Багата культурна спадщина і географічне положення роблять цю країну однією з найбільш відвідуваних країн світу.
Дітям тут неодмінно сподобається! Найменші будуть із задоволенням борсатися в теплій морській воді, а школярі зможуть побувати на цікавих екскурсіях і побачити пам'ятники античної культури.
Крит, найбільший грецький острів, - найбільш популярний курорт, який вибирають для відпочинку з дітьми в Греції.
 
 
 

Чорногорія - перлина Адріатичного моря

 

чорногория

 

Поет - романтик лорд Джордж Байрон писав про Чорногорію:
«В момент народження нашої планети, найпрекрасніша із зустрічей землі і моря відбулася в Чорногорії ... Коли сіялись перлини природи, на цю землю припала ціла жменя ...»
Сьогодні ми вирушаємо в цю чудову країну.
Чорногорія - держава в Південно-Східній Європі, на заході Балканського півострова. Є найменшою за населенням державою на Балканському півострові, а також має найменшу площу на півострові. Розмовляють тут чорногорською мовою. Згідно з Конституцією Чорногорії, республіка є «екологічною державою», під різними природоохоронними режимами знаходиться 8,1% території. На невеликій частині суші між морем і горами чорногорці розташували свої міста та села.
 

 

Казкова Австрія

 1068

Австрія розташована в центрі Європи, на півночі вона межує з Чехією, на північному сході - зі Словаччиною, на сході - з Угорщиною, на півдні - зі Словенією та Італією, на заході - з Ліхтенштейном і Швейцарією, а на північному заході - з Німеччиною. Німецька мова є державною мовою республіки. На території Австрії перебуває 7 національних парків і безліч заповідних зон, тому, подорожуючи по цій країні, ви відчуєте себе в гармонії з природою.

Вверх