Журнали для старшого віку

 

Ці журнали Ви можете почитати

на старшому відділі обслуговування

 

Новинки 2020

 

Вокруг Света

 

вокруг света 9В цьому журналі йдеться не лише про подорожі, але і про цікаві події, які відбуваються у світі.
А що ще?
- Щоденний календар, який розповідає про історію і традиції країн через пам'ятні дати і події, культурні свята і фестивалі.
- Блогери - українці, які багато подорожують або живуть за кордоном. Це дозволяє поглянути на світ "українськими очима".
- Фото і відео. Тут підібрано незвичайні і забавні фото і відео, які не лише розважають, але і дають корисні знання.
- Інтерв'ю. Регулярне спілкування з цікавими людьми, яким є що сказати світу.

 


 
Зоодруг
 
 
зоодругСобака – вірний друг людини, який допоможе в усьому, зрозуміє, та спробує покращити настрій, незважаючи на те, що він має чотири лапи та хвіст і не вміє розмовляти словами. Та взаєморозуміння без слів ще більш цінне. Тож варто бути вдячним нашим улюбленцям за їхню відданість та відплачувати їм тим же самим.
Краще розібратися в характері домашніх улюбленців допоможе новий випуск журналу "Зоодруг".
У цьому номері обговорюється тема іграшок, амуніції та інших необхідних речей для тварин. Як правильно їх підібрати що і для чого використовувати і як не зашкодити - про все це розкажуть експерти.

 

 Веб-сайт: http://zoodrug.ua/

 


 

Однокласник

 

Однокласник 9"Однокласник" — щомісячний ілюстрований українськомовний журнал для підлітків. В ньому поєднано освітню, пізнавальну та розважальну тематики. Значну частину друкованого видання займають статті активних читачів.Андрій Бачинський і Анна Полегенько поспілкувалися про фільми і книжки, про геометрію і подорожі в часі, про... та що переказувати? Читайте в ОК №8-9. 

 

 

 

 

 


Единственная

 

единственная"Единственная" - улюблений жіночий журнал, який допомагає сучасній українській жінці отримати натхнення і практичні поради, досягти розуміння, гармонії і повної реалізованості в усіх сферах життя.

 

"Единственная" - це різноманітність тем:
- Поради кращих експертів по красі і стилю, сучасні методики догляду за собою;
- Реальні історії з життя жінок, відвертий діалог з читачками;
- Поради психологів і вихід з будь-якої складної життєвої ситуації;
- Відверта розмова про чоловіків;
- Все про будинок, сім'ю, рідних і наших улюблених діток;
- Різноманітність кулінарних рецептів з доступних інгредієнтів.

"Единственная" - Розуміє. Надихає. Допомагає.

Веб-сайт: http://edinstvennaya.ua/

  


 Натали

 

натали 7"НАТАЛИ" - журнал з легендарною історією! Щомісяця презентує цікаві історії для успішних, сучасних, незалежних жінок, колекції одягу від провідних світових та українських дизайнерів, консультації спеціалістів, статті про жіноче здоров’я, інтерв’ю з голівудською зіркою, анонси власних заходів та репортажі.

 

 

 

 


Лиза

86266790 2760024667421810 5489720575184076800 nЩотижневий жіночий журнал Ліза ділиться з Вами актуальною інформацією про моду, красу і здоров′я,  цікавими ідеями для дому, найсвіжішими новинами із життя кумирів, порадами психологів та іншою цікавою інформацією.

 Веб-сайт: 

 

 


  Отдохни

 

86773341 1518255901674371 8804175008197771264 nПопулярний розважальний жіночий журнал. Щотижня в номері: захоплюючі історії з життя зірок, розкішні весілля, сімейні драми, домашні свята і модні вечірки. Про все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями і світськими персонами. Також фоторепортажі зі знімальних майданчиків, мода і краса, рубрика «Здоров'я», кращі рецепти для читачів, подорожі і розваги.

 

 


Лиза. Мой ребенок

 

84427804 2755052697876335 5675957065877553152 oЖурнал "Мой ребенок" розповість про все, що пов′язано з дітьми - з моменту народження і до першого шкільного дзвоника. Планування вагітності, 9 місяців очікування, народження, а також всі питання стосовно догляду, здоров′я, розвитку і виховання малюків - все це ви знайдете на сторінках журналу.

 

Веб-сторінка: http://www.moirebenok.ua/

 

 Добрые советы 

добрые советы 8«Добрые советы» - один з найпопулярніших щомісячних журналів для жінок. Його головні теми - секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку і гармонії у відносинах з близькими. Кожен номер журналу відкриває інтерв'ю із зіркою - про її особисте життя, професійні успіхи, про будинок, сім'ю та дітей. Журнал «Добрые советы» розповідає про все, що цікавить сучасну жінку. Оригінальні рецепти в домашню колекцію фірмових страв господині! Фішка журналу - незалежні тести популярних продуктів харчування в кожному номері. «Добрые советы» - журнал на всі випадки життя!
 
 
 

Личности

 

личности 7Щомісячне періодичне видання, кожний номер якого містить декілька історико-біографічних нарисів, основаних на маловідомих і архівних матеріалах. Стиль написання статей об′єднує простота викладення, глибоке вивчення життя героїв, вишуканість і літературна чистота. 

"Личности" - життєві історії, що торкаються самого серця.
 
 
 
 
 

  

Колесо Життя

kg 2132 2020 www-260x348 1166923855

Цим номером редакція запрошує вас прислухатися до свого пульсу довіри, до його нерівномірності чи викревлень. Щоб розібратися з довірою, потрібна не просто чесність, а безмежна відвертість із собою.
 
 

 

 

 

 

 


Жасмин

  

жасмин 8Захопливий журнал для дівчаток від 8 років допоможе опанувати різні техніки рукоділля. Квіти з паперу, ниток, тканини, вітальні листівки, вироби з бісеру, власноруч виготовлені подарунки для рідних і друзів тощо. Майстер-класи, смачні рецепти, поради, конкурси, призи.
 
 
 
 

 

 


show coverVIVA

  • новини світського життя;
  • ексклюзивні інтерв'ю та фотоматеріали Viva !;
  • унікальна інформація про зірок - досьє, біографії та маловідомі факти;
  • фоторепортажі про найяскравіші події світського життя Києва, України та зарубіжжя.


Веб-сайт:http://viva.ua/

 

 

 

Вверх