arch

Бібліовісті

Книжка на часі

24 червня

 

Міжнародний день феї

Позитивна подія, яка сподобається дорослим та дітям. А ще - це чудова можливість поринути в чарівний світ народного фольклору, традиції та історію. Протягом багатьох століть у світ фей вірили кельтські народи. В міфах та легендах ці істоти завжди описуються як мудрі, трішки пустотливі, однак товариські істоти.

 
Книжка на часі
 

img 107220Юліта Ран. Феї та еліксир щастя.

Гадаєте, що феї — це тендітні створіння, які лише пурхають з квітки на квітку в мереживних сукенках? А ось і ні! Вони, як і люди, бувають різні. Аша, Торрі, Лікея і Гліанна — чотири сучасні феї, які мешкають у великому Місті. І хоча вони крихітні, мов метелики, але відваги їм не бракує! Цього разу подруги вирушили до далекої Бразилії... де опинилися в центрі запеклої боротьби фей джунглів із небезпечними банановими павуками.

 

Читати далі

Акції «Дякуємо захисникам!» – передача лістівок

изображение viber 2022-06-16 18-51-23-192  Понад 350 побажань воїнам написали учасники  в межах акції «Дякуємо захисникам!». Усі побажання наші співробітники зі збереженням орфографії та пунктуації авторів оформили та роздрукували. Сьогодніизображение viber 2022-06-16 18-51-26-641 відбулася передача листів нашим друзям волонтерам. І вже скоро воїни Збройних Сил України  отримають ці листи разом із такими необхідними речами як маскувальні сітки, аптечки, взуття... 

Слідкуйте за новинами. Скоро буде фотозвіт

 

 

 

Онлайн-зустріч з письменницею Юлітою Ран

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, відбулася зустріч маленьких книголюбів з чудовою харківською писеменницею Юлітою Ран.

 

 

 

Читати далі

Публічна розмова «Пере-йменування»

изображение viber 2022-06-16 13-33-47-76716 червня 2022 р. фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей долучилися до публічної розмови «Пере-йменування», щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, представників Українського інституту національної пам'яті, фахівців з урбаністики та креативного сектору.
Організатор – Українська бібліотечна асоціація.
Мова йшла:
- про роль і значення топонімічних символів в культурі та житті суспільств;
- про те що звільнення від російського імперського спадку є частиною незворотності так тяжко вистражданих українським народом змін та європейського розвитку нашої держави.
 

Збереження українських бібліотек - це виживання української нації!

285054547 5412900575410086 2120809648479626351 nНа позаминулому тижні інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна" (як зазначено у Вікіпедії: "компанія в структурі російської інформаційної групи Interfax Information Services") виклала своє ексклюзивне інтерв'ю директора Українського інституту книги Олександри Коваль. В якому та, серед іншого, в чергове заявила про необхідність зменшення кількості бібліотек в Україні.
Цитата: "Очевидно, що не може бути такого, щоб ми повернулися до старої бібліотечної структури. Безперечно, вона є однією з перших структур надання культурних послуг, які мають бути абсолютно змінені. Не може бути такого, щоб в Україні, яка нині в дуже скрутному становищі і буде в такому стані протягом найближчих десятиліть, далі утримувалася мережа з 15 тис. публічних бібліотек. Безперечно, їхня кількість має зменшитись у рази. Це може бути 5 -7 тисяч бібліотек, можливо, ще менше: стаціонарних бібліотек залишиться тільки 3 тисячі, по одній чи по кілька на кожну територіальну громаду". Кінець цитування. (посилання на повний текст інтерв'ю https://interfax.com.ua/news/interview/834181.html)

Читати далі

Вверх