arch

Бібліовісті

"Стоп булінг"

 

 

20191211 133908У межах Всеукраїнського тижня права, присвяченого до Міжнародного дня прав людини, бібліотекарі провели правовий тренінг "Стоп булінг". Протягом 9 – 13 грудня свої правові знання поглиблювали учнів середніх та старших класів Харківських ЗОШ №№ 4, 36, 122, 142, 156 та вихованці Обласного багатопрофільного дитячого санаторію. Так школярі більше дізналися про булінг, його види та наслідки, навчалися формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу.
 

Читати далі

Наша бібліотека на «Тихій вечірці»

 

78650174 2519885058119597 6760793877029847040 n

  Що робити, аби привернути увагу молоді до бібліотеки? Влаштувати дискотеку? А чому б і ні! До Всеукраїнської акції «Тиха вечірка – 3» приєдналась лише одна бібліотека з Харківського регіону – наша. «Чому?» – над цим ламають голови бібліотекарі Харкова, і не тільки… Мабуть тому, що одним із напрямків роботи Обласної бібліотеки для дітей є співпраця з дітьми з особливими потребами. Чого лишень ми не проводимо: і акції, і майстер-класи, й індивідуальні та групові психологічні консультації, і театралізовані вистави…

Як же відбувалась вечірка?

  7 грудня у Києві та багатьох інших містах України за сприяння Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ ім. Т.Г.Шевченка відбулось party for everyone ТИХА ВЕЧІРКА-ІІІ.

Читати далі

Зустріч з письменником Ярославом Скиданом

5П’ятий день грудня запам’ятається нашим маленьким читачам цікавою зустріччю зі справжнім «живим» письменником. Школярі 3-4 класів ХГ № 39 подолали чималу відстань – їхали до бібліотеки аж з району Нової Баварії, але залишилися вкрай задоволеними від знайомства з сучасним поетом, перекладачем і просто надзвичайно доброю і щирою людиною – Ярославом Скиданом. Молодий митець відразу знайшов спільну мову з юними читачами, які натомість дали гідну оцінку його творчості і засипали купою найрізноманітніших і найнесподіваніших запитань. Як і годиться, завершилася зустріч колективним фото, селфі з письменником та навіть автографом на гривні.

 

Моє місто барвисте

 

3У Харківській обласній бібліотеці для дітей відкрито виставку дитячих малюнків «Моє місто барвисте» вихованців художньої студії «Тьотя Зебра» під керівництвом художників-педагогів Зої Володимирівни Трошиної та Марини Арнольдівни Руденко.
На «Вернісажі у фойє» зібралась велика кількість любителів мистецтва: учасники виставки, їх батьки, братики, сестрички, бабусі з дідусями, найближчі друзі, постійні відвідувачі бібліотеки.

Читати далі

Діти з особливими потребами

IMG4

 

Чергове заняття психолога відбулося з родиною, де двоє діточок – син та донька – діти з особливими потребами. На цьому уроці вчилися розвивати дрібну моторику рук дітлахів. Отримані навички тепер будуть відпрацьовувати вдома з мамою. В подальшому на них чекає ще багато наполегливої і клопіткої праці, але зараз це вже великий результат для всієї родини.

 


 

 

Вверх