Один вдома

dovidka

Щороку ви стаєте дорослішими, більш самостійними. і досить часто батьки залишають вас удома самих. Бувають випадки, коли, навіть, перебуваючи вдома, можна ненароком завдати шкоди собі чи іншим людям. Щоб цього не трапилося, ознайомтеся з правилами безпечної поведінки вдома.
 

2-1-638     

 

 

Корисна література

 

незнайомціКуделя М. Незнайомці, або як уникнути халепи

 

Ця книга легко й доступно розкаже дитині, чому не варто довіряти незнайомцям. Основні правила поведінки повторюються стільки разів, що до кінця прочитання малюк уже зможе їх цитувати.
У книзі велика кількість малюнків, а також прикладів із відомих казок та пригод головного персонажа — Андруся Розумахи, від імені якого і ведеться оповідь. Навіть якщо ви впевнені, що дитина знає, чому не варто спілкуватися з незнайомцями, все одно прочитайте разом цю книгу — для закріплення.

  


 

71437.745Мур-Маллінос Дж. Безпека в Інтернеті
 
Ми так звикли до комп'ютерів, до щоденного користування ними, що майже забули про інтернет-безпеку. А це дуже важливо! Героїня цієї книжки на власному досвіді переконалася в тому, що інтернет містить безліч загроз, особливо для дітлахів, які легко можуть стати об'єктом для злочинців. Автор книжки в цікавій, необтяжливій формі нагадує нам про заходи безпеки під час користування комп'ютером.
 

vivat 9789669420916 images 2266148760Петрановська Л. Що робити, коли...


Ця чудова книжка - найкращий порадник для дитини вона допоможе малюку не розгубитися, знайти правильний вихід із різноманітних складних ституацій, які можуть учинитися в житті кожної людини. психологічні настанови, алгоритми дій, багатий ілюстративний матеріал стануть у пригоді не лише малюкам, але і їхнім батькам.

 

   


 

kosya ua-230x320Пилипенко О. Байки діточкам про Коська - домовичка : школа безпеки для малюків

Домовичок Кося обожнює бешкетувати, тому часто потрапляє в небезпечні ситуації, але завжди знаходить вихід, а заразом складає правила безпечної поведінки для дітей.

 

 

 

 


 

282414311 w640 h640 cid949778 pid15781475-5a86c583Гуріна В. Абетка безпеки

Ця чудова книжка допоможе дітям навчитись дотримуватись правил безпеки та належної поведінки вдома, на вулиці, в дитсадку або в школі, у громадських місцях, у лісі або на річці.
Веселі віршики, головними героями яких є тварини, та яскраві ілюстрації допоможуть дітям легко засвоїти правила поведінки, щоб малюки росли добрими, ввічливими, охайними, поважали старших та не кривдили менших.
Книжка може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

Шуваєва, О. Пригоди на воді : вірші / О. Шуваєва ; худ. М. Ф. Коршунова. - Х. : Септіма, 2007. - 14 с. : іл. - ("Безпека малят").


Шуваєва, О. Безпека малят : вірші: для дошк. та мол. шк. віку / О. Шуваєва ; худ. М. Ф. Коршунова. - Х. : Септіма, 2008. - 84 с. : іл. - ("Безпека малят").
Шуваєва, О. Не жартуй з вогнем : вірші / О. Шуваєва. - Х. : Септіма, 2006. - 14 с. : іл. - ("Безпека малят").
Шуваєва, О. Лісові пригоди : вірші / О. Шуваєва ; худ. М. Ф. Коршунова. - Х. : Септіма, 2006. - 14 с. : іл. - ("Безпека малят").
Шуваєва, О. Небезпечні пригоди : вірші / О. Шуваєва ; худ. М. Ф. Коршунова. - Х. : Септіма, 2006. - 16 с. : іл. - ("Безпека малят").
Шуваєва, О. Будь уважним на дорозі : вірші / О. Шуваєва ; худ. М. Ф. Коршунова. - Х. : Септіма, 2006. - 14 с. : іл. - ("Безпека малят").
 

 

Вверх