Анонс конкурсів

"Моя Леся Українка"

Запрошуємо до участі у
Міжнародному літературному марафоні
«Моя Леся Українка»

0100au60-8d30

З нагоди 150-річного ювілею з дня народження української поетеси Лесі Українки ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА у 2021 році проводять Міжнародний літературний марафон «Моя Леся Українка».

 

Читати далі:

 

 

Фестивалі стендових презентацій


 

 
the day of protection minЗапрошуємо бібліотеки Харківської області  взяти участь у «Фестивалі стендових презентацій» та представити кращий досвід роботи бібліотек для дітей Харківської області 
 

МІСТА Зінаїди Серебрякової

 


Обласний фотоконкурс та онлайн-виставка до дня народження художниці


Морокко.2Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, галерея “Мистецтво Слобожанщини” Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та галерея “ART KhPI” запрошують усіх бажаючих узяти участь у обласному конкурсі та онлайн-виставці «Міста Зінаїди Серебрякової», присвячених визначній художниці.
Зінаїда Серебрякова (1884 – 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному (тепер Харківського району Харківської області). Тут протягом 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була повʼязана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів Громадянської війни і написала низку творів. Не менше значення в її житті мали й інші міста — у будь-якому разі в кожному з них вона залишила часточку своєї душі, яка бринить у миттєвих етюдах чи продуманих архітектурних пейзажах, портретах містян, зроблених просто на вулицях.

 

Читати далі

«Я – ілюстратор: читаю, відчуваю, уявляю, малюю…»

 

Харківська обласна бібліотека для дітей
запрошує дітей віком до 16 років
взяти участь в

Обласному конкурсі творців
«Я – ілюстратор: читаю, відчуваю, уявляю, малюю…»,
присвяченому 100-річчю Джанні Родарі

 

 

Презентация1У Конкурсі беруть участь діти трьох вікових категорій:
• 5–9 років (дошкільники, учні 1–4 класів)
• 10–12 років (учні 5, 6, 7 класів)
• 13–16 років (учні 8, 9 класів).
У конкурсі беруть участь ілюстрації до будь-яких улюблених книжок  (не тільки Джанні Родарі).

 

 

Читати далі

Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова

 

01 serebryakova Обласний фотоконкурс та онлайн-виставка, присвячені Зінаїді Серебряковій

 Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, Харківський художній музей, Харківська обласна бібліотека для дітей, Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», галерея “ART KhPI” запрошують юних фотохудожників (дітей шкільного віку) узяти участь у обласному конкурсі та онлайн-виставці «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова», присвячених визначній художниці.

Читати далі

Вверх