Неймовірний фантазер

Джанни Родари23 жовтня виповнюється 100 років від дня народження італійського письменника Джанні Родарі. Пропонуємо сісти в іграшковий потяг "Голуба Стріла" та вирушити у подорож чарівними країнами, що вигадав для своїх читачів відомий казкар...

 

 

Переглянути

 

Барви книжкового світу

КнижковийЛюбий друже! Поспішай переглянути  нашу книжкову виставку де знайдеш книжки на будь-який смак.
 
 
 
 
 
 
 

Читаємо UA!

Читаємо юа

1 вересня – День знань. Це свято завжди особливо урочисте і хвилююче, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання та до нових звершень.

Пропонуємо малюкам та підліткам познайомитись з книжковими новинками українських видавництв. Цікава навчальна та пізнавальна література допоможе школярам збагатити свої знання. А чудові видання художньої літератури запрошують зануритися у світ пригод та яскраво провести вільний час.

Переглянути

 

Книжкові таємниці на твоїй полиці

книжкаТаємне завжди поряд з нами! Варто лише вийти за двері, подивитися під іншим кутом на звичайні речі і побачити диво. Доторкнутися до нього допоможуть книги  з нашої виставки. Це книжки про тварин, історію техніки, замки. Є три причини щоб їх прочитати : цікаво. корисно, потрібно. і тоді  кожна відкрита вами таємниця  обіцяє безліч карколомних пригод і несподіваних розв'язок.
 

"Будь в тренді: читай"

 

ghjkПропонуємо переглянути електронну виставку де представлені книжкові новинки на будь-який смак. Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавої літератури !
 

 

 

 

Вверх