«Незалежна і єдина – моя Україна!»

 
 

1629456704966УВАГА! Запрошуємо на НОВУ ВИСТАВКУ, присвячену 30 - річчю незалежності України. Понад 300 творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!», присвяченого 30-річчю незалежності України, розміщено у стінах бібліотеки. Виставка вражає різноманіттям барв і дитячої фантазії й випромінює любов до рідної Батьківщини її юних громадян.
На експозиції представлено малюнки, аплікації, вишивку дітей з Харкова і Харківської області.
Вхід вільний.

Підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ


 
DSC07731Представляємо вашій увазі творчі роботи дітей Харківщини – підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ, організованого ГО «Енергія миру». Тема конкурсу, який проходив під девізом «УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС», – збереження природних та енергетичних ресурсів.
Мета ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ – підвищення спроможності молоді, формування культури свідомого сприйняття природи та ресурсів, виховання нової енергокультури, екомислення та екологічних дій, активізація громадянського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок підвищення особистої відповідальності кожного.
 

Читати далі

«Книга і діти, екологія і світ»

 

 

DSC06718Виставковий простір бібліотеки «Вернісаж у фойє» запрошує вас насолодитися дитячою творчістю та замислитися над екологічними проблемами. На виставці, яка охопила понад 460 робіт, ви побачите творчість учасників обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ». На обласному рівні організатором конкурсу стала Харківська обласна бібліотека для дітей.
Не будьте байдужими!
Милуйтеся дитячою творчістю та ставайте екосвідомими!

 *Організатори конкурсу - Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державна екологічна інспекція України, ТОВ Видавництво «Ранок».

 

 

"Весь світ на долоні"

 

 

Пирамида

Виставка дитячого живопису проходить за результатами роботи дитячої студії творчості "Піраміда" за 2020-2021 навчальний рік. У заході беруть участь 17 вихованців студії віком від 4-х до 11-ти років. Експозицію складають малюнки, виконані у різноманітних техніках, а також 16 виробів із кераміки.

Детальніше:

   

 

 

 

«Про що Гагаріну могли б ми розповісти? Про рідний Харків – як космічне місто!»

 

168366112 1881663601992738 4793335165184564080 nЦього року ми святкуємо 60-річчя польоту у космос Юрія Олексійовича Гагаріна. І саме до цієї події ми вирішили провести мистецький Конкурс дитячого малюнку «Про що Гагаріну могли б ми розповісти? Про рідний Харків – як космічне місто!».
Цей Конкурс організували та провели у партнерстві три заклади культури – Харківська обласна бібліотека для дітей, Художній музей, Харківський планетарій ім. Ю. О. Гагаріна.
У роботах конкурсантів ми хотіли побачити не тільки образне прочитання теми – роздуми дітей про Всесвіт, незвичайну красу космічного простору, про єдність людини і Космосу, відповідальність за нашу Землю, власну причетність, а й побачити художні образи конкретно за темою: про космічний Харків.
І тим самим надихнули керівників художніх заходів розповідати дітям не тільки про зірки, планети, сонячну систему, а й про те, який вклад зробили харківські вчені, конструктори, космонавти для освоєння космосу.
А що ми знаємо про Харків, як космічне місто?

Читати далі

Вверх