«Харківщина туристична. Малюють діти»

Бібліотека на Алчевських презентує виставку дитячих робіт в межах Обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти».
Пропонуємо шанувальникам мистецтва роздивитися уважніше малюнки й спробувати впізнати архітектурні та ландшафтні пам’ятки.

 

 

«Україна – це Європа»

 

Бібліотека на Алчевських презентує:

Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа»

Ось і закінчився термін приймання робіт.  Ознайомтесь, будь ласка, з роботами:

 

 

 

«Моє місто барвисте»

38 грудня відкрито виставку дитячих малюнків «Моє місто барвисте» вихованців художньої студії «Тьотя Зебра» під керівництвом художників-педагогів Зої Володимирівни Трошиної та Марини Арнольдівни Руденко.На «Вернісажі у фойє» зібралась велика кількість любителів мистецтва: учасники виставки, їх батьки, братики, сестрички, бабусі з дідусями, найближчі друзі, постійні відвідувачі бібліотеки.

Читати далі

«Нескучне: фотопогляди»

IMG 20200120 154414У  Харківській обласній бібліотеці для дітей експонується дитяча художня фотовиставка, присвячена Зінаїді Серебряковій, «Нескучне: фотопогляди».
Фотовиставка створена за результатами обласного дитячого фотоконкурсу, який проводився протягом 2019 року Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової, Харківським художнім музеєм та Харківською обласною бібліотекою для дітей.
Село Нескучне Харківського району Харківської області — батьківщина славетної художниці Зінаїди Серебрякової (1884–1967), уродженої Лансере, тут вона народилася, жила, створила свої всесвітньо відомі шедеври. І хоча від будинків Лансере та Серебрякових не залишилося й сліду, але природа, увічнена мисткинею, майже та ж сама і надихає й сьогодні художників та фотографів на творчість.
Приходьте на виставку до бібліотеки! Сподіваємося, що ви будете зачаровані світлинами юних «мисливців за прекрасною миттю», школярів Харкова й області, та обовʼязково відчуєте гармонію в душі та радість на серці.

Фото:

Відкриття художньої виставки "Зелені легені"

 

IMG-73766ec83ec9a737c4732b6cf4b44683-V5 листопада в Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття художньої IMG-d7c2347834fd0e54eabb78eba589f6e4-Vвиставки «Зелені легені», на яке зібралися обдаровані діти, юні художники, скульптори, керамісти, різьбярі, майстри з коренепластики. Усі вони створили незвичні роботи на тему збереження довкілля, дерев, тварин, птахів. Тепер у виставковому просторі бібліотеки «Вернісаж у фойє» можна побачити безліч дитячих малюнків, справжній дерев’яний вулик, Троянського коня та Змія чи може когось іншого нагадають вам покручені дерева, вишукану пані з корінням дерева, самотній IMG-6023a0e401a87e267cf72058b1e4efe0-Vвелетенський дуб, петриківський розпис, писанкове дерево, навіть є дерево з дорогоцінним камінням. Усі роботи варті уваги та того, аби побачити їх, і зробити з ними селфі. Тож запрошуємо на фотосесію!
Урочисте відкриття виставки розпочалося із презентації проєкту «Зелені легені» та показу невеличкого мультфільму про проблеми екології. А потім найочікуваніший момент – вручення грамот. Учасники з радістю фотографувалися на фоні власних робіт із дипломами.

 

Фото:

Вверх