Очікування Різдва

очікування РіздваУ Бібліотеці на Алчевських відкрилась чудова чарівна виставка за результатами конкурсу «Очікування Різдва». Вона перетворила нашу бібліотеку на картинну галерею. Але це лише частина робіт, адже це спільний конкурс трьох закладів: Харківського художнього музею, Харківського планетарію та Харківської обласної бібліотеки для дітей. Нагадаємо, що завтра у бібліотеці відбудеться нагородження переможців конкурсу.

Не пропустіть!

Фото

Читати далі

Україна-Грузія. Сила мистецтва" - виставка-діалог в межах міжнародного проєкту

 258867843 4943251139018630 5988854891119832276 n19 листопада у Бібліотеці на Алчевських було грандіозне відкриття міжнародної виставки «Україна – Грузія: сила мистецтва». У гості до бібліотеки завітали директор Спеціалізованого навчального закладу «Дитяча школа мистецтв №3» Вікторія Петрівна, викладачі, учні, а також усі, кому не байдуже мистецтво. На відкритті лунали українські та зарубіжні мелодії у виконанні учнів школи. Юні митці занурилися в атмосферу Грузії завдяки підготовленим фахівцями бібліотеки інформаційним матеріалам. Висловлюємо щиру вдячність школі мистецтв №3, її викладачам, керівництву та дітям, які створили для всіх таке свято.

 

Читати далі

Підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ


 
DSC07731Представляємо вашій увазі творчі роботи дітей Харківщини – підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ, організованого ГО «Енергія миру». Тема конкурсу, який проходив під девізом «УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС», – збереження природних та енергетичних ресурсів.
Мета ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ – підвищення спроможності молоді, формування культури свідомого сприйняття природи та ресурсів, виховання нової енергокультури, екомислення та екологічних дій, активізація громадянського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок підвищення особистої відповідальності кожного.
 

Читати далі

«Незалежна і єдина – моя Україна!»

  

1629456704966Понад 300 творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!», присвяченого 30-річчю незалежності України, було розміщено у стінах бібліотеки. Виставка вражала різноманіттям барв і дитячої фантазії. 
На експозиції було представлено малюнки, аплікації, вишивку дітей з Харкова і Харківської області.

 

"Весь світ на долоні"

 

 

Пирамида

Виставка дитячого живопису проходить за результатами роботи дитячої студії творчості "Піраміда" за 2020-2021 навчальний рік. У заході беруть участь 17 вихованців студії віком від 4-х до 11-ти років. Експозицію складають малюнки, виконані у різноманітних техніках, а також 16 виробів із кераміки.

Детальніше:

   

 

 

 

Вверх