"Весь світ на долоні"

 

 

Пирамида

Виставка дитячого живопису проходить за результатами роботи дитячої студії творчості "Піраміда" за 2020-2021 навчальний рік. У заході беруть участь 17 вихованців студії віком від 4-х до 11-ти років. Експозицію складають малюнки, виконані у різноманітних техніках, а також 16 виробів із кераміки.

Детальніше:

   

 

 

 

«Книга і діти, екологія і світ»

 

 

DSC06718Виставковий простір бібліотеки «Вернісаж у фойє» запрошує вас насолодитися дитячою творчістю та замислитися над екологічними проблемами. На виставці, яка охопила понад 460 робіт, ви побачите творчість учасників обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ». На обласному рівні організатором конкурсу стала Харківська обласна бібліотека для дітей.
Не будьте байдужими!
Милуйтеся дитячою творчістю та ставайте екосвідомими!

 *Організатори конкурсу - Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державна екологічна інспекція України, ТОВ Видавництво «Ранок».

 

 

Виставка в межах спільного міжнародного проєкту дитячої творчості "Transport"

 

1З 26 березня у «Вернісажі у фойє» #Бібліотеки_на_Алчевських експонується виставка в межах спільного міжнародного проєкту дитячої творчості "Transport" за участі партнерства міст-побратимів Цинциннаті (штат Огайо) та Харків.
«Цинциннаті та Харків діляться різноманітним досвідом протягом 31 року. Ми ділилися думками та урочистостями, співпрацювали над проєктами та генерували нові ідеї, відчиняли свої будинки та свої серця один одному. Ця міжнародна виставка дитячого мистецтва – ще одна можливість для продовження нашого партнерства, і це стосується наймолодшого покоління кожного міста.

Читати далі

«Про що Гагаріну могли б ми розповісти? Про рідний Харків – як космічне місто!»

 

168366112 1881663601992738 4793335165184564080 nЦього року ми святкуємо 60-річчя польоту у космос Юрія Олексійовича Гагаріна. І саме до цієї події ми вирішили провести мистецький Конкурс дитячого малюнку «Про що Гагаріну могли б ми розповісти? Про рідний Харків – як космічне місто!».
Цей Конкурс організували та провели у партнерстві три заклади культури – Харківська обласна бібліотека для дітей, Художній музей, Харківський планетарій ім. Ю. О. Гагаріна.
У роботах конкурсантів ми хотіли побачити не тільки образне прочитання теми – роздуми дітей про Всесвіт, незвичайну красу космічного простору, про єдність людини і Космосу, відповідальність за нашу Землю, власну причетність, а й побачити художні образи конкретно за темою: про космічний Харків.
І тим самим надихнули керівників художніх заходів розповідати дітям не тільки про зірки, планети, сонячну систему, а й про те, який вклад зробили харківські вчені, конструктори, космонавти для освоєння космосу.
А що ми знаємо про Харків, як космічне місто?

Читати далі

Весна у серці

изображение viber 2021-03-24 19-05-53 1Весна! Як багато почуттів, емоцій, вражень! Щороку кожна людина з нетерпінням чекає на її прихід, адже з’являються перші квіти, прилітають з вирію пташки, уся природа пробуджується від сну… А в повітрі – ледь вловимий, майже нечутний весняний запах.
#Бібліотека_на_Алчевських запрошує Вас насолодитися творчістю студентів Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту на виставці «Весна у серці». Тут ви побачите і квіти, і дивовижних птахів, і навіть комах. Майже усі роботи виконані підлітками – майстрами спорту. І це викликає захоплення. Адже техніка виконання – вишивка бісером – досить кропітка праця.
Чекаємо на Вас за адресою: вул. Алчевських,43.
І не забудьте обробити руки на вході та одягнути маску!

изображение viber 2021-03-24 19-09-23-1 изображение viber 2021-03-24 19-09-23-2

 

 

 

 

 

 


 

Вверх