«Осінньо-зимовий транзит». Виставка дитячої творчості

 

плакат Времена года А3 копия 2Кожна пора року прекрасна і незрівнянна по-своєму. Комусь подобається весна з квітучими садами, комусь – літо з зеленню та спекою, а ми запрошуємо вас помилуватися яскравими барвами осінньо-зимової пори.

 

На атмосферній виставці дитячого малюнку «Осінньо-зимовий транзит». на «Вернісажі у фойє» #Бібліотеки_на_Алчевських представлені кращі роботи студії образотворчого мистецтва «100 фантазій» під керівництвом Кулініч Наталії Вікторівни.

Насолоджуйтеся дитячою творчістю та обирайте свою улюблену пору року!

 

 

Читати далі

Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова

 

афиша для красикова-2-1 1Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх на виставку «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова», створену за результатами дитячого обласного художнього фотоконкурсу.
Зінаїда Серебрякова (1884 - 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучне (тепер Харківського району Харківської області). Тут упродовж 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була пов'язана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів громадянської війни і написала низку творів.

Фотохудожникам пропонувалося вирушити у подорож Харковом і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики) і відтворити втаємничену красу цих місць. Важливо було, щоб робота, крім документальної відповідності, відзначалася художньою оригінальністю, виразністю.

Читати далі

Україна-Грузія. Сила мистецтва" - виставка-діалог в межах міжнародного проєкту

 258867843 4943251139018630 5988854891119832276 n19 листопада у Бібліотеці на Алчевських було грандіозне відкриття міжнародної виставки «Україна – Грузія: сила мистецтва». У гості до бібліотеки завітали директор Спеціалізованого навчального закладу «Дитяча школа мистецтв №3» Вікторія Петрівна, викладачі, учні, а також усі, кому не байдуже мистецтво. На відкритті лунали українські та зарубіжні мелодії у виконанні учнів школи. Юні митці занурилися в атмосферу Грузії завдяки підготовленим фахівцями бібліотеки інформаційним матеріалам. Висловлюємо щиру вдячність школі мистецтв №3, її викладачам, керівництву та дітям, які створили для всіх таке свято.

 

Читати далі

Очікування Різдва

очікування РіздваУ Бібліотеці на Алчевських відкрилась чудова чарівна виставка за результатами конкурсу «Очікування Різдва». Вона перетворила нашу бібліотеку на картинну галерею. Але це лише частина робіт, адже це спільний конкурс трьох закладів: Харківського художнього музею, Харківського планетарію та Харківської обласної бібліотеки для дітей. Нагадаємо, що завтра у бібліотеці відбудеться нагородження переможців конкурсу.

Не пропустіть!

Фото

Читати далі

«Незалежна і єдина – моя Україна!»

  

1629456704966Понад 300 творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!», присвяченого 30-річчю незалежності України, було розміщено у стінах бібліотеки. Виставка вражала різноманіттям барв і дитячої фантазії. 
На експозиції було представлено малюнки, аплікації, вишивку дітей з Харкова і Харківської області.

 

Вверх