Фотовиставка "Нескучне: фотопогляди"

DSC03799

19 вересня Харківська обласна бібліотека для дітей разом з Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової відкрила 2 частини художньої фотовиставки «Нескучне: фотопогляди» присвячені Зінаїді Серебряковій, всесвітньо відомій художниці, чиє життя пов’язане з Харківщиною.
Одну частину виставки можна побачити на Вернісажі у фоє Харківської обласної бібліотеки для дітей, другу – в Музеї видатних харків'ян ім. К. І. Шульженко.
Фотовиставка «Нескучне: фотопогляди» створена за результатами конкурсу, який проводився Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової, галереєю «Мистецтво Слобожанщини» та Харківською обласною бібліотекою для дітей.
Нескучне – батьківщина славетної художниці, тут вона народилася, жила, створила свої всесвітньо відомі шедеври. І хоча від будинків родини З. Серебрякової не залишилося й сліду, але природа, увічнена мисткинею, і сьогодні надихає художників та фотографів на творчість.
Приходьте! Ви будете зачаровані світлинами Володимира Оглобліна, Олени Долженко, Євгена Олексієнка, Сергія Голуба, Інни Можейко, родини Соколових та інших талановитих «мисливців за прекрасною миттю», гармонія в душі та радість на серці після перегляду Вам гарантовані.
 

 

«Харківщина туристична. Малюють діти»

Бібліотека на Алчевських презентує виставку дитячих робіт в межах Обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти».
Пропонуємо шанувальникам мистецтва роздивитися уважніше малюнки й спробувати впізнати архітектурні та ландшафтні пам’ятки.

 

 

«Нескучне: фотопогляди»

IMG 20200120 154414У  Харківській обласній бібліотеці для дітей експонується дитяча художня фотовиставка, присвячена Зінаїді Серебряковій, «Нескучне: фотопогляди».
Фотовиставка створена за результатами обласного дитячого фотоконкурсу, який проводився протягом 2019 року Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової, Харківським художнім музеєм та Харківською обласною бібліотекою для дітей.
Село Нескучне Харківського району Харківської області — батьківщина славетної художниці Зінаїди Серебрякової (1884–1967), уродженої Лансере, тут вона народилася, жила, створила свої всесвітньо відомі шедеври. І хоча від будинків Лансере та Серебрякових не залишилося й сліду, але природа, увічнена мисткинею, майже та ж сама і надихає й сьогодні художників та фотографів на творчість.
Приходьте на виставку до бібліотеки! Сподіваємося, що ви будете зачаровані світлинами юних «мисливців за прекрасною миттю», школярів Харкова й області, та обовʼязково відчуєте гармонію в душі та радість на серці.

Фото:

«Україна – це Європа»

 

Бібліотека на Алчевських презентує:

Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа»

Ось і закінчився термін приймання робіт.  Ознайомтесь, будь ласка, з роботами:

 

 

 

«Моє місто барвисте»

38 грудня відкрито виставку дитячих малюнків «Моє місто барвисте» вихованців художньої студії «Тьотя Зебра» під керівництвом художників-педагогів Зої Володимирівни Трошиної та Марини Арнольдівни Руденко.На «Вернісажі у фойє» зібралась велика кількість любителів мистецтва: учасники виставки, їх батьки, братики, сестрички, бабусі з дідусями, найближчі друзі, постійні відвідувачі бібліотеки.

Читати далі

Вверх