Журнали для молодшого віку

 

Ці журнали чекають на тебе

на молодшому відділі обслуговування

 

Зустрічай новинки 2022

 

Пізнайко від 6 
 
ПрПизнайкоезе 

 

 

Ви вже думаєте про майбутню професію? Сьогодні її можна вибирати вільно. Це колись, щоби вижити, справи поділяли на чоловічі та жіночі. І хоч минуло вже чимало часу, а такий неофіційний розподіл ще досі існує.
У деяких країнах дотепер є заборонені для жінок професії.
Пізнайко сподівається, що нинішні батьки не забороняють хлопчикам шити або дівчатам писати програмний код, тому що це не «хлопчача» чи не «дівчача» справа.
У лютневому випуску журналу ви зможете пройти тест і знайти своє покликання. Прочитати цікавинки та віршики про різні професії, розшифрувати головоломки та пограти в ігри.

 


  

 

 

 Смайлик

 

сма 

 
Журнал зібрав все найцікавіше, повчальне і яскраве та щомісяця радує маленьких читачів.
Цікаві головоломки і кросворди - це чудова альтернатива іграм у смартфоні.
Шифровки та лабіринти допоможуть юним читачам відчути себе таємними агентами.
Поробки з паперу розвинуть творчість і фантазію.
Допитливі "чомучки" дізнаються про все на світі, знайдуть відповіді на безліч своїх запитань і проведуть цікаві досліди.

Родзинка журналу - цікава англійська, яка перетворює процес навчання на цікаву гру.
 

 

 

 

 

Розумашки

 
розум
 
 
 
Не кожен дорослий зможе розповісти, як улаштовані розсувні двері в супермаркетах. А от юні читачі журналу Розумашки – запросто! На кожній сторінці нового випуску цікаво та весело!
  • Сім-сім, відкрийся! Таємниця скляних дверей розкрита
  • Вічний двигун – чи це можливо? Позитивне та кумедне оповідання про винахідника-початківця.
  • Які винаходи передбачили у казках: чим чарівні предмети стали у майбутньому.
  • Хто і коли вигадав пазли? Ну дуже цікава історія.
  • Перната розумашка - ворона: тільки цікаві факти про найрозумнішого птаха.
  • Вчимо ворону літати у рубриці «Саморобка». Покрокова фото-інструкція допоможе зробити чудову пташку!
  • Тренуємо логічне мислення та кмітливість у цікавій ігротеці.
  • Вчимо нові слова на уроці англійської.
  • Шукаємо грибочки та ягідки в осінньому лісі з рубрикою «Шукач».
  • Бродимо в лабіринті та розфарбовуємо картинку.
Розумашки читають розумні діти!

 


 
 

 

Джміль

 

джм

 

Зустрічайте новий смачнющий номер журналу "Джміль".
Мандруємо до Смачної країни.
Фантазуємо і трішки чаклуємо: створюємо міста зі смакоти — фруктів, овочів та солодощів. Смачна подорож світом: дізнаємося про популярні іноземні страви на нашому столі та розв’язуємо захопливі мовні завдання. Математика на кухні: розв’язуємо “їстівні задачки” — ласуємо смакотою. Неспішно попиваємо чайок — милуємося порцеляновим посудом — розмірковуємо та порівнюємо. Вчимося створювати красу в техніці декупажу

 


 
Яблунька
 
яблунька
 
Журнал для веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на „Веселій кухні”, фото та листи ровесників, адреси для листування у рубриці „Шукаю друзів”, школа здоров’я та гарних манер, святкові вітання та привітання із Днем Народження. Вікторини, ігрові завдання з призами для тебе та подарунками для батьків і ще багато цікавого та корисного.

 

 


 

Весела перерва

 

весела перерва

 

Як кажани "бачать" вухами. ; як акули "підігрівають" обід; чим їсть шимпанзе? Готові поринути у цікавий світ пригод? Тоді мерщій читати журнал "Весела Перерва " він для цікавого та захоплюючого навчання! А ще тут ти зможеш змагатися в конкурсах, вигравати призи, знаходити собі друзів.

 

 


Чарівна принцеса

 

Принцеса 9 1Поринь у казку зі справжніми принцесами: Русалонькою, Попелюшкою, Жасмін, Сплячею красунею та Білосніжкою! У кожному номері: чарівні історії казкових принцес, ігри, рукоділля, модні штучки та корисні поради, загадки та розмальовки.

 

 

 

 

 

 

 


  

 

Веселі уроки

 

весел уроки

 

"Найдавнішими гребінцями, якими користувались жителі Земллі, можна вважати скелети риб..."
Журнал "Веселі уроки" розповість ще чимало історій речей, а також пропонує швидко і весело опанувати англійську, почитати комікси, дослідити країни. А на вдумливих і допитливих знову чекають веселі завдання на кмітливість і спостережливість.

 

 

  


 

Куля
 
Куля«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрів замками нашої Батьківщини та дізнаєшся про розмаїття світу природи. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!
 
 

 

Вверх