zd title

«Vaietudo bonum optimum! – «Здоров'я – найвище благо!»
Що таке здоров'я? Що таке хвороба? Чому одні люди здорові, а інші хворі?
У цьому розділі можна знайти відповіді на ці та багато інших питань.

Програма «Бібліотека – територія «Здоров’Я»»

 

Президент затвердив

Нацстратегію здорового способу життя

thumb-newsDocument-564x376-907dПетро Порошенко підписав Указ «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», метою якої є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі.

 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація” на 2018 рік розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 548-р

 

 *****

deti-yogaЗдоровий спосіб життя та зміцнення  здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя. Адже наше здоров’я сьогодні – це основа здоров’я  майбутніх поколінь.

 

У рамках виконання Закону України про охорону здоров’я Харківська обласна бібліотека для дітей розробила довготривалий проект «Бібліотека – територія здоров’Я», який містить такі складові:

 

  • проведення тематичних заходів, присвячених формуванню у дітей навичок здорового способу життя;
  • створення та презентація книжкових тематичних виставок;
  • презентація різноманітних форм здорового харчування;
  • знайомство з авторською методикою оздоровчої гімнастики «Анжелетика» та проведення на її основі групових занять для читачів та співробітників бібліотеки;
  • висвітлення на Регіональному сайті дитячих бібліотек «Бібліомістечко» у розділі «Здоров’я та розвиток дитини» матеріалів партнера проекту дитячого лікувально-профілактичного центру «Неболійко».

анжелетика