arch

Vivat переможцю

Переможці конкурсу – "Я – ілюстратор: читаю, відчуваю, уявляю, малюю…"

 

Вітаємо переможців Обласного конкурсу творців
«Я – ілюстратор: читаю, відчуваю, уявляю, малюю…»,
присвяченого 100-річчю Джанні Родарі


b1796760d37274a10aa68e2d5901637dГран-прі конкурсу


Бабій Вікторія, 14 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

 

 АЛЬМОМ З РОБОТАМИ

 

 

 

 

 


Вікова категорія 6-8 років


І місце


Вішнякова Влада, 6 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Маляр Аріна, 6 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Алюшина Маргарита, 7 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ
 

ІІ місце


Капінос Софія, 7 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ


ІІІ місце


Руда Марина, 7 р.
Керівник: Барсукова І. В.
Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв

Бурік Любов, 8 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Додаткові відзначення:

Номінація «Кращий ілюстратор»


Карапетян Неллі, 8 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ

Гарьковец Марта, 7 лет,
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»

Номінація «Краща іграшка-сувенір»

Духов Денис, 8 р.
Керівник: Яковенко Олена Анатоліївна
Гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів «Майстриня»
КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 2»

Номінація «Безпосередність виконання»

Балабанець Катерина, 8 р.
Керівник: Мілованова Любов Олексіївна
Народний художній колектив-студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця»«Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області»


Номінація «Яскравість образів»

Губська Мілана, 7 р.
Керівник: Ніколаєнко Людмила Григорівна
Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв

Брюховецкая Злата, 7 лет
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»

Пантєлєєва Софія, 8 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ


Номінація «Кращий ілюстратор Пригоди Цибуліно»


Анастасія Лавренчук, 6 р.
Керівник: Маргарита Степаненко
КПСМНЗ «Південноміська дитяча художня школа»

Діана Вишнякова, 6 р.
Керівник: Маргарита Степаненко
КПСМНЗ «Південноміська дитяча художня школа»

Запорожченко Діана, 6 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Варвара Косенко, 8 р.
Керівник: Маргарита Степаненко
КПСМНЗ «Південноміська дитяча художня школа»

Ковальов Серафим, 9 р.
Керівник: Ніколаєнко Л.Г.
Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв

Вікова категорія 9-11 р.


І місце

Сендецька Аріна, 9 р.
Викладач Котенко Олександра Олегівна
Гурток художньо-естетичного напрямку «Веселка»

Вінницька Мілла, 10 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»

Євтушенко Яна, 11 р.
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
Керівник: Рідна Олена Миколаївна КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

ІІ місце

Колесник Марія, 9 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

ІІІ місце

Бойко Юлія, 9 р.
Керівник: Свіріна Ольга Євгеніївна
Гурток образотворчого мистецтва «Спектр» КЗ ЦДЮТ№2

Васильєв Віктор, 11 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»


Додаткові відзначення:


Номінація «Олівцеві начерки»


Світлична Ганна, 8 р.
Викладач Віхтінська Людмила Миколаївна
Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна

Дорошенко Леонід, 10 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»

Номінація «Чудова композиція»

Акчуріна Міланья, 11 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»

Номінація "Оригінальна графіка»

Гончаренко Катерина, 10 р.
Керівник: Дмитренко Наталія Сергіївна
Гурток образотворчого мистецтва «Веселка» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2»

Бойко Влад, 11 р.
Керівник: Наталія Вікторівна Кулинич
Студія «Сто фантазій»

Номінація «Кращий знавець творів Джані Родарі»


Авраменко Валерія, 10 р.
Керівник: Мілованова Любов Олексіївна
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця» «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської
міської ради Харківської області»


Номінація декоративно-прикладна робота


Новікова Віра, 10 р.
Викладач Котенко Олександра Олегівна
Гурток художньо-естетичного напрямку «Веселка»


Номінація «Фантастична аплікація»


Харламова Софія, 11 р.
Південноміська дитяча художня школа.
Викладач: Лютенко Маргарита Василівна.

Дереш Анастасія, 9 р.
Викладач: Мілованова Любов Олексіївна
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця» «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області»


Номінація «Яскравість образів»


Криловська Єва, 9 р.
Викладач: Мілованова Любов Олексіївна
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця» «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області»


Буслова Катерина, 9 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ

Омельяненко Поліна, 9 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ

Курінна Єва, 10 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»


Номінація «Мальовнича композиція»


Мірзоян Поліна, 10 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ

Петкунова Анастасія, 11 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ


Марков Ілля, 10 р.
Викладач Котенко Олександра Олегівна
КПСМНЗ «Південноміська дитяча художня школа»


Павлюк Аліса, 7 р.
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»


Номінація «Кращий ілюстратор народних казок»


Гнезділова Поліна, 10 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Номінація «Фантастична графіка»


Ночовкіна Віра, 9 р.
Керівник: Кравцова К.Є.
Харківська дитяча художня школа ім. І.Ю. Репіна

Дрозд Софія, 9 р.
Керівник: Дмитренко Наталія Сергіївна
Гурток образотворчого мистецтва «Веселка»
КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2»

Номінація «Ілюстратор Пригоди Цибуліно»

Яненко Ярослав, 9 р.
кер. Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Номінація «Виразність образів»

Коденко Ксенія, 11 р.
Керівник: Коваль Олена Юріївна
Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв

Дугина Аня, 10 р.
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»


Номінація «Фантастичний ілюстратор»

Ван Діана, 9 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ

Вікова категорія 12-14 р.


І місце

Сітнікова Таїсія, 12 р.
Керівник: Котенко Олександра Олегівна
Гурток художньо-естетичного напрямку «Веселка».
Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської раонної ради

Ковтун Ігор, 13 р.
Керівник: Оттєва Світлана Олексіївна
КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат
"Дивосвіт"»

Ніжегородцева Каміла, 14 р.
Керівник: Оттєва Світлана Олексіївна
КЗ "Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат «Дивосвіт»

ІІ місце

Кац Кристина, 12р.
Керівник: Воловик Ганна Валеріївна
КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

Костенко Вероніка, 12 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»


ІІІ місце

Панова Кристина, 13 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Куликова Веселина, 13 р.
Художній Керівник: Оттєва Світлана Олексіївна
КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат
"Дивосвіт"»

Голуб Аліна, 14 р.
Керівник: Фалько І.Б.
9 Гарнізонний Будинок офіцерів

Додаткові відзначення:


Номінація «Виразність образів»


Берлін Артем, 14 р.
Керівник: Тимошенко Ольга Володимирівна
Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв


Номінація «Яскравість образів»


Мурга Сабріна, 13 р.
Керівник: Кравченко Лілія Володимирівна
гурток «Образотворче мистецтво»
Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв

Гудименко Варвара, 13 р.
Керівник: Лісунова Людмила Володимирівна
гурток «Образотворче мистецтво» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості

Волосник Софія, 13 р.
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»

Бохан Анна, 14 р.
Художній Керівник: Оттєва Світлана Олексіївна
КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат
"Дивосвіт"»


Номінація «Живопис»


Смольнікова Злата, 12 р.
Керівник: Ємцова Світлана Володимирівна – вчитель інтегрованого
курсу «Мистецтво» Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія»

Павлова Юлія 14 р.
Керівник: Воловик Ганна Валеріївна
КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»


Номінація «Філософія буття»


Касаткіна Олеся, 12 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Довгань Олександр, 12 р.
Керівник: Кравченко Лілія Володимирівна
Валківська районна комунальна дитяча школи мистецтв

Волосник Софія, 13 р.
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»

Ле Вьет Ха, 13 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Обихвіст Дарія, 13 р.
Керівник: Кравченко Лілія Володимирівна
Валківська районна комунальна дитяча школи мистецтв

Номінація «Талановитий графік»


Рижова Наталія, 13 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості


Номінація «Фантастичні мрії»


Удовица Ліка, 13 р.
Керівник: Наталія Кулинич
Студія «Сто фантазій»


Номінація «Фантастичний ілюстратор»


Посохова Анастасія, 13 р.
Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна
Студія художнього розпису тканин «Акварель» КЗ ХПДЮТ


Номінація «Дивовижна лоза»


Парфенов Іван, 12 р.,
Керівник: Зайцев Ігор Михайлович
Гурток «Лозоплетіння» ЦДЮТ № 4


Номінація «Фантастична кераміка»


5-8 лет


Горбачик Марія, 7 р.,
Керівник: Подрєзова Олена Степанівна
Зразковий колектив «Гончарство, кераміка та художня обробка
пластичних мас», КЗ «ЦДЮТ №2»


9-11 лет


Хлыстунова Аня, 10 р.
Керівник: Пузанок Віктор Іванович
Студія "Гарт".

Губенко Егор, 10 р.
Керівник: Пузанок Віктор Іванович
Студія "Гарт".

12-14 лет


Назарова Марія 14 р. (керамическое пано)
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості.

15-16 лет


Толкунова София, 16 лет.
Керівник: Пузанок Віктор Іванович
Студія "Гарт".

Хлыстунова Настя, 15 р.
Керівник: Пузанок Віктор Іванович
Студія "Гарт".

Стадник Анастасия 15 р
Керівник: Пузанок Віктор Іванович
Студія "Гарт".

Номінація «Філософія буття»


Богачева Тетяна, 15р., Ліна Костенко «В полоні мрій»
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Номінація «Паперовий світ»

Коркіна Анна,8 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Греса Захарій, 8 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Власенко Ілона, 8 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Даренська Анна, 9 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Сісай Еммануела, 9 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Ходжаніязова Анастасія, 9 р.
Керівник: Рідна Олена Миколаївна
Народний художній колектив дизайн-студії «Палітра»
КЗ Харківський Палац дитячої та юнацької творчості

Галдобіна Катерина, 11 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Зелюкіна Дар'я, 12 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Скопецька Марина, 13 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

Бакало Дарина, 14 р.
Ватутінська дитяча музична школа (с. Ватутіно, Нововодолазька ОТГ)

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»


І місто

Величко Єлизавета, 9 р.
Лозівська публічна бібліотека

Тереховський Лев, 7 р.
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»

Дмух Евеліна, 6 р.
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»


ІІ місто

Алісія Крюкова, 10 р.
Керівник: Мусієнко Н.В.
Гімназія «Очаг»

Шуть Марія
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»


ІІІ місто

Дудченко Аліса
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»

 

Номінація «Чарівний бісер»


І місце

Дегтярьов Михайло, 5 р.
Керівник: Воробйова Тетяна МиколаївнаГурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»

Колеснік Катерина, 7 р.
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»

Чередніченко Вероніка, 6 р.
Керівник: Воробйова Тетяна Миколаївна
Гурток «Гармонія» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради»
 

Номінація «Лялькові ілюстрації»

 

Бондарев Георгій, 10 р.
Керівник: Отколенко Інна Миколаївна
Гурток «Виготовлення сувенірів», ЦДЮТ № 4


Вега Богдана, 14 р.
Керівник: Отколенко Інна Миколаївна
Гурток «Виготовлення сувенірів», ЦДЮТ № 4


Ломакін Давід, 9 р.
Керівник: Поливанова Олена Іванівна
Гурток «Фітодізайн» ЦДЮТ № 4


Сироватська Анастасія, 8 р.
Керівник: Поливанова Олена Іванівна
Гурток «Фітодізайн» ЦДЮТ № 4


Цуприк Анастасія, 12р.
Керівник: Поливанова Олена Іванівна
Гурток «Фітодізайн» ЦДЮТ № 4

 

 

Вверх