Vivat переможцю
Книгоманія – 2019
Вітаємо переможців обласного етапу
"Книгоманія 2019" Харківської області!!!
Дерій Тимофій, м. Люботин
Макаренко Іван, м. Харків
Лаурети Всеукраїнського конкурсу дитячого читання
«КНИГОМАНІЯ –2019»
Зіркова десятка «Книгоманії –2019»
Власенко Дарина, Краснокутський р-н
Волокитіна Софія, м. Харків
Дмитренко Поліна, м. Харків, Київський р-н
Жмурко Олександра, м. Чугуїв
Кривенко Микола, Богодухівський р-н
Кулаков Григорій, Лозівський р-н
Миколенко Владислав, Красноградський р-н
Онопрієнко Данило, м. Харків, Слобідський р-н
Сергєєва Аліна, Кегичівський р-н
Сорокіна Дар’я, Великобурлуцький р-н
Номінації
«Креативність виступу»
В’юнник Назар (Краснокутський р-н)
В’юнник Назар (Краснокутський р-н)
«Кришталевий голос конкурсу»
Шпорт Вероніка (Шевченківський р-н)
Шпорт Вероніка (Шевченківський р-н)
Мусієнко Анастасія (Сахновщинський р-н)
Хижняк Катерина (Дергачівський р-н)
«Філософія життя»
Кириченко Анастасія ( м.Харків, Московський р-н)
Вигоняйло Артем (м. Люботин, спец. шк.-інт. «Дивосвіт»)
Гребнєва Євгенія (м.Ізюм)
Кириченко Анастасія ( м.Харків, Московський р-н)
Вигоняйло Артем (м. Люботин, спец. шк.-інт. «Дивосвіт»)
Гребнєва Євгенія (м.Ізюм)
«З милосердям у серці»
Єфімова Каміла (м. Харків, Індустріальний р-н)
«Театр і я»
Обозна Юлія (Харківський р-н)
Микитенко Злата (Чугуївський р-н)
Печенізька-Ткачова Марія (м. Харків, Київський р-н)
«За прихильність до історичного жанру»
Селіванов Антон (Нововодолазька ОТГ)
«Юна дослідниця»
Євдошенко Анна (Валківський р-н)
«За інтерес до літератури про Другу світову війну»
Ларіонов Олексій (Богодухівський р-н)
«Найкращий виступ у режимі он-лайн»
Козловська Юліанна (Борівський р-н)
«За прихильність до сучасної літератури»
Сорока Світлана (Коломацький р-н)
Власенко Дар’я (Вовчанський р-н)
Оклей Вікторія (Зміївський р-н)
«Юний детектив»
Володарський Єгор (м. Харків, Новобаварський р-н)
Ляшенко Дар’я (Зміївський р-н)
Володарський Єгор (м. Харків, Новобаварський р-н)
Ляшенко Дар’я (Зміївський р-н)
«Кращий читацький щоденник»
Олєйнікова Марина (Дворічанський р-н)
«За творче втілення прочитаного»
Ходарєв Дмитро (Шевченківський р-н)
Лихо Ксенія (Балаклійський р-н)
«Дівочі історії»
Романовська Софія (Мереф’янська ОТГ)
Дрижаног Анна (м.Харків, Харківська ЗОС шк.-інт. № 9)