Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова

 

афиша для красикова-2-1 1Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх на виставку «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова», створену за результатами дитячого обласного художнього фотоконкурсу.
Зінаїда Серебрякова (1884 - 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучне (тепер Харківського району Харківської області). Тут упродовж 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була пов'язана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів громадянської війни і написала низку творів.

Фотохудожникам пропонувалося вирушити у подорож Харковом і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики) і відтворити втаємничену красу цих місць. Важливо було, щоб робота, крім документальної відповідності, відзначалася художньою оригінальністю, виразністю.

 

изображение viber 2022-01-31 14-22-40-548Співорганізатори виставки: Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, Харківський художній музей, Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», галерея «ART KhPI».

Ви також можете завітати і на онлайн-виставку «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова» за посиланнями: перша частина http://surl.li/bgjxu, друга – http://surl.li/bgjxw, третя – http://surl.li/bgjyb.

 

 

 

 

изображение viber 2022-01-31 14-22-40-314

 

 

 

 

Вверх