Підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ


 
DSC07731Представляємо вашій увазі творчі роботи дітей Харківщини – підсумки ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ, організованого ГО «Енергія миру». Тема конкурсу, який проходив під девізом «УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС», – збереження природних та енергетичних ресурсів.
Мета ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ – підвищення спроможності молоді, формування культури свідомого сприйняття природи та ресурсів, виховання нової енергокультури, екомислення та екологічних дій, активізація громадянського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок підвищення особистої відповідальності кожного.
 

За сприяння партнерів у цьому конкурсі взяли участь 382 учасники, а з 2006 року ГО вдалося охопити темами формування нової культури чистоти та збереження природи, енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій майже 950,0 тис. мешканців м. Харкова та області ( з урахуванням сімей, шкільних та трудових колективів). За умови, що кожен з них зекономить хоча б 200 грн. на рік – загальна економія коштів може складати 190,0 млн. грн.! Наша спільна робота – дуже цінна для кожної людини, України та планети Земля!
Виставка проходить в межах проєкту «Зелені легені Харківщини» спільно з ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ГО «Креативні молодіжні перспективи».
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!
 
 

Вверх