Виставка в межах спільного міжнародного проєкту дитячої творчості "Transport"

 

1З 26 березня у «Вернісажі у фойє» #Бібліотеки_на_Алчевських експонується виставка в межах спільного міжнародного проєкту дитячої творчості "Transport" за участі партнерства міст-побратимів Цинциннаті (штат Огайо) та Харків.
«Цинциннаті та Харків діляться різноманітним досвідом протягом 31 року. Ми ділилися думками та урочистостями, співпрацювали над проєктами та генерували нові ідеї, відчиняли свої будинки та свої серця один одному. Ця міжнародна виставка дитячого мистецтва – ще одна можливість для продовження нашого партнерства, і це стосується наймолодшого покоління кожного міста.

Ми сподіваємось, що вам сподобаються ці роботи, і ви будете дивитись понад форму та кольори у серця наших художників-учнів. Нехай це стане початком традиції співпраці для цих учнів».

Боб Херрінг,
Президент ГО «Партнерство міст-побратимів Цинциннаті і Харків»
м. Цинциннаті (штат Огайо)

«Дивлячись на ці роботи дітей, присвячені темі «Транспорт», я бачу, наскільки особливими вони є. У ці дні скасованих авіарейсів, заборонених подорожей поїздами та автобусами, а також необхідності залишатися вдома та тримати дистанцію з сусідами і друзями, ці малюнки стали ідеальним засобом спілкування для молодих художників Харкова та Цинциннаті.
Наша громадська організація рада підтримувати рух дружби та творчості між підростаючими поколіннями наших міст, оскільки він має великий потенціал подальшої співпраці, взаємного мистецького та людського збагачення і зростання.
Запрошуємо усіх бажаючих звертатися до нас зі своїми ідеями та проектами співробітництва між нашими містами побратимами».


Ірина Бакуменко
Голова правління громадської організації
«Партнерство міст-побратимів Харків і Цинциннаті»

 

Вверх