Виставка «Катарсис»

 

Khomenko 1«Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей гостинно запрошує усіх завітати на виставку «Катарсис» криворізького художника Микити Грудєва.
На цій виставці ви побачите квінтесенцію творчості, тут зібрані найкращі роботи митця в різних напрямках. Ці картини мають особливу позитивну енергетику та вплив на відвідувача, тому виставка отримала назву «катарсис», що в перекладі «очищення». Ми пропонуємо вам ознайомитися з виставкою й відчути катарсис на собі.


Автор, вісімнадцятирічний Микита Грудєв, родом з Кривого Рогу, художньої освіти не має. В минулому – професійний спортсмен з важкої атлетики: кар’єра почалася з 2011 року, а в 2013 став рекордсменомУкраїни, здобув більше 70 нагород. Паралельно зі спортом у 2015 році захопився малюванням та вивченням різноманітних світових культур і традицій, особливо Східних. Мистецтво та духовне самовдосконалення стали невід’ємною частиною його життя, а спорт – лише знаряддя для підтримки фізичної форми. І хоча зараз навчається в ХНТУСГ ім. П. Василенка на другому курсі факультету бізнесу та менеджменту, в його доробку близько 100 робіт: від простих малюнків, до великих картин. 

Унікальність творчості Микити Грудєва в різноманітності стилів, технік та змісту робіт: пейзажі, мандали, портрети, картини на склі та дереві. Кожна робота наповнена глибоким сенсом та чуттєвим збентеженням, що змушую людину замислитись та зосереджено поглянути у середину себе.

 

Презентація:

 

 

 

Вверх