Книжковий всесвіт

 

Виставка книжкової графіки
та артбуків студентів
Харківської державної академії
дизайну і мистецтв кафедри «Графіка» 
 
Котик-1  Представляємо унікальну виставку книжкової графіки та артбуків. Ці книги, розроблені студентами Харківської державної академії дизайну і мистецтв, існують тільки в одному екземплярі.
  Головне місце серед них займає книга «Ташенька и кактус» – бакалаврська робота студентки ХДАДМ Слави Шульц. Ця книжка-розмальовка надрукована видавництвом «Астра» і 2016 року визнана однією з найкрасивіших книг у світі на престижному Франкфуртському книжковому ярмарку.
___________________________________________

  Це казка про маленьку дівчинку-мрійницю, яка уявляє, що кактус перетворюється на маленького їжачка – її друга. У книзі безліч сюрпризів: конвертики-схованки, розмальовки, малюнки у форматі 3D, що роблять її по-справжньому чарівною, цікавою не лише для дітей, а  й батьків. Книга вийшла тиражем 3000 примірників. Готується до другу видання на польській та грузинській мовах.
  Авторка вже працює над створення ще однієї інтерактивної дитячої книги, але головним героєм її буде хлопчик.
Поряд з цим виданням на виставці розгорнуті макети книг, розроблені студентами академії: Євгена Бабаніна – «Музичні сни», Ганни Чернової – «Путешествие в город чудаков» автора В.Ферра-Микури, Юлії Развенкової –  «Камень. Ножницы. Бумага.», Ольги Штонди – дитяча книга.
  Артбуки представлені у вигляді стріли, ковдри-розкладачки з тканини за казкою «Рукавичка», скриньки з пір’ям, на якому записані «крилаті фрази», кубика-рубика, кокосового горіха та навіть інсталяції у вигляді людських рук.
 
 
Куда сходить? Happy weekend Счастливые выходные))
 

 

Вверх