Енциклопедії

 

 

НаукаФішу Б., Бейні М. Ненудна наука

Чому зникли динозаври? Як народжується вулкан? Чому ми позіхаємо? Чи можемо ми ходити поверхнею Юпітера? Коли народився перший комп’ютер?
Ця дивовижна книжка дасть відповіді на безліч складних питань із багатьох галузей науки: астрономії, фізики, природничих наук, технологій, історії... Відповіді й роз’яснення, створені журналістами-науковцями, подано простою мовою, цікаво й дотепно. А смішні ілюстрації не дадуть занудьгувати.
«Ненудна наука» — найкращий подарунок усім, хто хоче дізнатися якомога більше про світ навколо!

 


 

на ферміЮгла С. На фермі. Енциклопедія для допитливих

Чи знаєте ви, як влаштована ферма? Ця енциклопедія познайомить читача зі справжнім фермерським життям. На вас чекає безліч фактів про побут та заняття у господарстві. Хто живе та росте на фермі? Які працівники доглядають за тваринами та рослинами? Які продукти там виготовляють? Як змінюється господарство у різні пори року? Читач подорожуватиме фермами різних країн світу, дізнаючись про особливості кожного регіону. За допомогою ілюстрованих історій, зручної структури викладу, замальовок із життя ферми, пізнавальних інтерактивних блоків із питаннями, на які потрібно шукати відповіді, читач зможе легко запам’ятати корисну та цікаву інформацію. А для того, щоб швидко знайти потрібний розділ, можна скористатися алфавітним покажчиком.

 


 

вірусиБушковська Н. Ці неймовірні віруси

Енциклопедія розповість про найзагадковіших створінь нашої планети — віруси. Її авторка, медична журналістка Наталія Бушковська, дає відповіді на найважливіші питання. Що таке віруси і як люди про них дізналися? На які віруси кожному з нас точно доводилося хворіти? Як захиститися від найстрашніших вірусів? Чому віруси можуть бути нашими друзями? Як поводитися під час вірусного захворювання? Про це та багато іншого читайте у книжці «Просто про науку. Ці неймовірні віруси». Інформація, розміщена на сторінках книги, є науково достовірною та актуальною. Авторка енциклопедії,медична журналістка Наталія Бушковська, багато років поспіль вивчає тему вірусів. Рецензент — експертка з мікробіології О. П. Лівінська. Текст написаний простою та доступною для дітей мовою. Книга наповнена яскравими ілюстраціями, тож її буде цікаво не лише читати, а й розглядати.

 


 

Сон АлісиВетулані Є. Сон Аліси, або Як працює мозок

Ця книжка — справжній подарунок юним читачам від професора Єжі Ветулані — видатного науковця й талановитого оповідача, який зміг просто й цікаво пояснити складні наукові поняття.
Діти дізнаються безліч цікавих фактів про мозок:
• з чого він складається
• які життєві процеси контролює кожна його ділянка
• як улаштовані клітини цього найдосконалішого органу
• де міститься пам’ять та якою вона буває
• як він розвивається і старіє
Розповідь професора супроводжують дотепні ілюстрації, що зроблять захопливою подорож потаємними куточками науки про мозок.

 

Секрети вітруШмідт Г., Манів Г. Секрети вітру

Макс зі своїми друзями — професором, Аліною та розумним електромобілем Мобі-Елом — досліджує секрети вітру, знайомиться з вітроенергетикою та привчається дбати про довкілля. У книжці багато цікавих наукових фактів та інструкції, за якими ти зможеш побудувати повітряного змія, флюгер, а також розу вітрів. І до всього — захопливий сюжет із зловмисниками, переміщеннями в просторі та кумедними витівками роботизованого Мобі-Ела!

 


стати айтішникомМаслова Т. Хочу стати айтішником

Ця книга буде цікава всім, хто хоче йти в ногу з часом. Щодня ми користуємося комп’ютерами та смартфонами, слухаємо новини про безпілотні автомобілі та суперрозумних роботів. Але хто за всім цим стоїть?
Прочитавши енциклопедію «Хочу стати айтішником», діти довідаються про тих, хто пише коди, створює сайти та відеоігри, тестує програми. Школярі дізнаються, як працює інтернет, навіщо потрібні мови програмування та що спільного мають сайт і святковий торт.

100-фактів-про-їжу100 фактів про їжу

Дитяча енциклопедія про їжу, її технології виробництва, а також неочікувані відкриття. Всередині не лише цікаві факти про продукти, які ми вживаємо у їжу, історію страв чи дивні смакові вподобання історичних особистостей, а й потрібна базова інформація про поживні речовини, вітаміни, особливості тих чи інших продуктів.
Із книжкою «100 фактів про їжу» читачі зможуть дізнатися про свій організм, про корисну та шкідливу їжу, а також про те, як їжа може змінити світ. Видання дасть змогу читачу дізнатись, чому зробити желе з ківі неможливо, скільки мільярдів чашок напоїв щодня випивають люди, а також, які прянощі дорожчі за срібло і золото.

запрошуємоЗапрошуємо до нашого світу. Як живуть діти в різних краях

Як вітаються? Чим снідають? І що роблять, коли випадає зуб, діти з усіх куточків Землі? Від громадян величезних країн до крихітних африканських племен — усі ми їмо, вдягаємося, граємося та віримо в прикмети.
«Ми всі різні, але такі схожі» — проходить червоною ниткою у книжці. «Запрошуємо до нашого світу» здатна надихнути дитину вивчати мови, подорожувати, шукати друзів серед представників інших культур і, найголовніше, — допоможе відчути себе частинкою великого та різноманітного світу, у якому люди ставляться одне до одного з допитливістю та симпатією.

атласАтлас видатних дослідників

Книжка «Атлас видатних дослідників» – це розповідь про людей, що цікавилися й досліджували навколишній світ протягом багатьох років. Ким були найперші мандрівники? Хто і чому назвав один з світових океанів Тихим? За скільки днів вдалось найшвидше втілити навколосвітню подорож і як це зробила дівчина з лише однією маленькою валізою? Разом із книжкою ти зможеш пройти маршрутами видатних дослідників, дізнатися, які труднощі їх спіткали, та як вони досягали своїх цілей.
Ти не тільки прочитаєш про пригоди, але й дізнаєшся, як виглядають відомі мореплавці і якими були маршрути подорожей. Захопливі пригоди і відкриття нового — це частина нашого життя: не лякайся невідомого, досліджуй його. Ця книжка надихне майбутніх мандрівників на захопливі подорожі і переконає, що будь-що вам під силу.

моя перша великаШилдс Е. Моя перша велика книжка ЧОМУ?

Чому? Саме це запитання батьки повсякчас чують від своїх дітей. Перша велика книжка для маленьких «чомучок» від National Geographic допоможе батькам не обмежуватися відповіддю ТОМУ ЩО, а надати дитині зрозумілі і, головне, цікаві відповіді. Понад 300 яскравих кольорових малюнків нададуть можливість малечі побачити світ, який вона уявляє, задовольнити свою допитливість і розважитись. Запитання, подані після кожного розділу, сприяють закріпленню матеріалу, а поради батькам допоможуть надати дитині ще більше інформації. До того ж інтерактивні завдання дозволять дітям перевірити власні знання!

Ukrainski DykovyskaВздульська В. Українські диковиська

У давні-предавні часи на місці майбутньої Одеси жили страуси, а в майбутньому Києві — крокодили. Не вірите? Упродовж тисячоліть змінювався клімат і ландшафт. Різні біологічні види з'являлися, видозмінювалися, переміщувались і вимирали. Ця книжка розповість про десятки доісторичних тварин, які жили на території сучасної України: від крихітних до велетенських, від геть чудернацьких до схожих на тих, що існують на Землі досі.

про конейДелілль А. Усе про коней... і не тільки

Енциклопедія у легкій гумористичній формі розповідає про життя коней. Ви дізнаєтеся, як з’являються на світ лошата, яких мастей бувають коні та скількох тварин налічують їхні родини. А також довідаєтеся, які бувають алюри, навіщо коням підкови та як дбати про коней у стайні. Усі факти рясно прикрашені гумористичними ілюстраціями та кумедними підписами, які точно не залишать вас байдужими до великої родини коней.

 


серцеШеберг Л. Душевні факти про серце

Чи знаєш ти, що серце людини — таке ж унікальне, як і відбитки пальців? Що найменша в світі пташка колібрі має найбільше у світі серце відносно розмірів свого тіла? Чи знаєш, чому судини сині, якщо кров червона? Але ти точно знаєш, що складене з пальців серце — жест, що означає любов і вдячність. У серці стільки цікавого! Тож вперед у подорож до його найпотаємніших куточків!

Про тваринБулаховський К. Розповіді про тварин та їх назви

Скільки ніг у восьминога, чи існують комахи-відьми, у яких комах ідеальна талія, хто такий монстр з дев’ятьма очима, які рептилії плачуть гіркими сльозами за своїми жертвами, чи реальний птах із країни чудес, у якого звіра заборонена назва — про все це та багато іншого ти прочитаєш на сторінках цієї цікавої та захопливої книги.

 


Велика ілюстрована книга про природуЛейсі Мінна. Велика ілюстрована книга про природу

Де б ви не жили – серед полів чи лісів, біля річки чи ставка або ж у місті з парками й садами – усюди можна спостерігати за унікальним світом живої природи. На чудових малюнках цієї книжки ви зустрінете безліч пташок, метеликів та інших цікавих істот, рослин та квітів, які можна спробувати знайти в природі самостійно.

 

 Погортати


Маклейн Джеймс Велика ілюстрована енциклопедія цікавинокМаклейн Джеймс Велика ілюстрована енциклопедія цікавинок

Книга містить оптимальний набір цікавих фактів для знайомства з різними галузями знань. Інформацію надано невеликими блоками та яскраво проілюстровано, тому вона легко запам'ятовується.
Ця яскраво ілюстрована книга – справжній скарб цікавинок і дивовижних фактів майже з усіх галузей знань.


Аткінсон Стюарт. Котячий путівник нічним небомАткінсон С. Котячий путівник ночним небом

Підведи погляд й уважно подивися на нічне зоряне небо. Що ти там бачиш? Безмежний Всесвіт приховує безліч таємниць, які кличуть тебе у незабутню подорож! Та перш ніж вирушити в зоряну мандрівку, дізнайся, як правильно до неї підготуватися, в яку пору року краще спостерігати за нічним небом і що на ньому можна побачити. Разом із досвідченим гідом-звіздарем, кішкою Феліцією, ти навчишся знаходити і впізнавати найвідоміші сузір'я та планети, помилуєшся полярним сяйвом і дослідиш найвіддаленіші куточки космосу. Наукові факти, легенди, корисні поради – у цьому путівнику є все, що необхідно знати майбутньому досліднику зоряного неба.

Погортати


 

Боун Е. Усе починається з насіння Як росте їжаБоун Е. Усе починається з насіння… Як росте їжа

 Чи знаєте ви, що…
…деяким рослинам для росту потрібен вітер? Що буває на нашому столі, а виростає в темряві? Яка їжа росте у воді? А який горіх насправді не горіх, а плід травянистої рослини, що дозріває під землею?
Знайдіть відповіді на ці питання і ще багато цікавинок про те, як ростуть усілякі їстівні рослини!

Погортати


eeae2957d11595e5eeb17cd9fd86d76d50 дотепних запитань про піратів


Перед вами 50 питань про світ піратів, один незвичніше іншого! Питання трохи дивні, зате відповіді на них цілком серйозні, і вони допоможуть вам дізнатися все про піратів, корсарів і флібустьєрів. Ви прочитаєте про найвідоміших піратів та їхні прапори, про жорстокі покарання і, звичайно,  про легендарні  судна і скарби, які все ще можна знайти ... Всі тексти супроводжуються кумедними малюнками і чудовими реалістичними ілюстраціями.


4cbb28e8c96e39f415b334faf3d397d8Фріт А.. Джеймс Е. 100 фактів про космос
 
Авторів цієї книжки можна сміливо називати популяризаторами науки, адже після її прочитання жодна дитина більше не повірить тому, що «Сонечко лягає спати», а зірки можуть падати з неба. Весела, дотепна та дуже змістовна книжка подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідження планет роботами тощо. Оперуючи цифрами, використовуючи зрозумілі приклади, книга пояснює, що таке гравітація, розповідає про злиття галактик, магнітні бурі та інші явища.
Книжка містить цікавинки, про які не дізнаєшся навіть у школі.

 km buks 9786177535811 images 11993607720100 фактів. Собаки і цуценята

 

Приготоуйся до подорожі у світ собак і дізнайся, чому собаки - наші найкращі друзі! З цією чудовою книжкою ти зясуєш для себе все, що потрібно знати про собак і цуценят. Завдяки 100 фактам, неймовірним зображенням і дотепним малюнкам ти ближче познайомишся з нашими пухнастими друзями, а за допоиогою веселих вікторин ти перевіриш свої знання.
img994 1 51Турбаніст Д.С. Паровози, тепловози, електровози від А до Я
 
З моменту виникнення залізниць люди по всьому світу були зачаровані локомотивами і паровозами - символами розвитку технології і потужними транспортними засобом. Велика енциклопедія паровозів, тепловозів та електровозів охоплює майже двісті років історії від народження залізниць і перших паровозів до сучасних надшвидкісних поїздів.

 


неуківПуї Ж.-Б. Енциклопедія неуків

Хто б подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми?
Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями.
Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки…

про землюРока Н. Курто Р. М. Про Землю

Ви коли-небудь помічали, як багато тварин і рослин живе поруч з нами? Квіти, величезні дерева, тварини з яскравим забарвленням ... Життя кожного з них залежить від інших живих істот і місця проживання. Це означає, що одних тварин ви знайдете в пустелі, інших - в джунглях, а третіх - в містах і селах. Хочете дізнатися, в якій частині світу живе кожен з них? Тоді скоріше відкривайте книгу!

ДинозавриРезніченко Л. А. Енциклопедія динозаврів

Жодні тварини не захоплюють уяву так, як мезозойські ящери, що жили за десятки мільйонів років до людини.
Ця книга допоможе розібратися у багатьох питаннях про цих доісторичних звірів: які з них були летючими, які сухопутними, а які морськими; які були хижаками, а які травоїдними; хто мав найбільші зуби; чи піклувалися динозаври про своїх дитинчат; чому всі вони вимерли.
Книгу написано українським вченим-палеонтологом, тому в ній лише наукові факти та гіпотези.

100 кроків доГіллеспі Л. Д. 100 кроків до науки

Книжка для молодших школярів про те, як наука і технології сьогодення стали такими, як вони є.
Про те, як мрійливі погляди в нічне небо одних людей привели до впевнених кроків на Місяці інших, про зв?язок між першими підрахунками паличками, намальованими на стіні печери, та теорією відносності, між експериментами середньовічних алхіміків та нанотехнологіями, як звуки допомагають бачити, як вакцини здолали віспу, що таке Великий адронний колайдер, та інші речі, про які треба знати, щоб розуміти сучасний світ.
літакиРужичка О. Історія літаків
З давніх-давен люди дивилися в небо і мріяли побачити світ із висоти пташиного польоту. І якби не сміливці, які намагалися це зробити, ми б донині заздрили птахам. Протягом століть, від часів перших експериментів з крилами, люди вдосконалювали свої винаходи. Людство пройшло шлях від планерів, які могли триматися в повітрі лише кілька хвилин, до ультрасучасних надзвукових реактивних літаків. Це довга історія, але зі щасливим кінцем.

Атлас

Моя Україна. Атлас

Вивчення історії і географії було б дуже нудним, якби не існувало на світі атласів. Адже можливість сприймати інформацію не з сухих рядках підручника, а з яскравих карт куди простіша і приємніша. До того ж при цьому «вмикається» візуальна пам'ять, яка дозволяє  легко вбирати великі об'єми інформації, відмовившись від нудного зубріння. У цьому атласі зібрані не лише карти сучасної України, але і ті, які відображують її минуле в різні часи.

абеткаВерховень В. Абетка для малят про звірів та звірят

«Абетка для малят про звірів та звірят» —чудова книжка, яка познайомить малюка з різноманітним тваринним світом  і допоможе зробити вивчення алфавіту й цифр веселим і цікавим.
А добрі й кумедні ілюстрації не залишать байдужим жодного читача!
 
 

 


dityacha-entsiklopediya-kosmosu c57 300 300Сперроу Дж. Дитяча енциклопедія космосу

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою.
 

танкиТанки і бронетехніка. Ілюстрований атлас

Історія бронетехніки формально налічує лише сто років, але скільки за цей час усього було винайдено: бронемашини і броневагони, броневантажівки і власне танки... У цьому ілюстрованому атласі ви знайдете різні моделі броньованої військової техніки, яка використовувалася починаючи з Першої світової війни і до наших днів у всіляких бойових діях. Завдяки технічним характеристикам і коментарям ви зможете порівняти та оцінити переваги і недоліки різних моделей, розглянути деталі та внутрішній устрій бронемашин. Книга буде цікавою як школярам, що захоплюються військовою історією та технікою, так і дорослим.

людинаЛюдина. Велика книжка для найменших

Звідки я узявся? Чому треба їсти рибу та м'ясо? Що у нас всередині? Кожна дитина задає “важкі” питання і бажає отримати на них вичерпні відповіді. Ця книжка допоможе батькам задовольнити дитячу цікавість й буде яскравим наочним посібником для маленького чомучки. Дитина дізнається, як вона народилася, як улаштований і працює її організм, навчиться уважно ставитися до свого здоров'я та харчування.
 
 

наукаНаука.

Яскрава енциклопедія з чудовими ілюстраціями незамінна для юних дослідників та майбутніх науковців!. У цій енциклопедії розповідається про сучасні дослідження у різних галузях науки. Ідеться, зокрема, про вивчення процесів, що відбуваються в людському організмі, у надрах нашої планети, на її поверхні та в неосяжних просторах Всесвіту. Енциклопедія містить приголомшливі наукові факти і сотні ілюстрацій.
Для широкого кола читачів.

 МатематикаКузько Кузякін. Що таке математика?

Що таке математика? Найпершими спадають на думку у відповідь на це запитання цифри й формули, вони ж першими від неї й відлякують. Проте вміння вправно рахувати не є аж такою необхідною умовою для знання й розуміння математики. Якщо її взагалі можливо зрозуміти. Адже, як стверджує ця книжка, в цілому світі не знайдеться нікого, хто справді достеменно знав би, чим є математика. Що геть не заважає їй від найдавніших часів і до сьогодні бути чи не найважливішим надбанням людства. І заразом справжньою абракадаброю для більшої частини цього ж таки людства.
Книжка «#щотакематематика?» є спробою автора поговорити про незбагненний світ математики «нормальною» мовою. Вона аж ніяк не допоможе у виконанні домашніх завдань чи підготовки до ЗНО, але може посприяти важливішому — аж до отримання $ 1 000 000. Книжку адресовано широкому колу читачів, які знають напам’ять табличку множення та вміють правильно ділити у стовпчик.
usmihaky 0 0Денисенко Л. Усміхаки.
 
В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою.

професії 001Гутніченко А. Незвичайні професії

У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.
У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.

абетка ремеселРепета Н. Абетка ремесел і професій

Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів.
Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.

професіїСанжа С. Я обираю професію

Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання.
У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації віммельбуха на двох кольорових сторінках показують, наприклад, хто працює в аеропорту, на фермі, у театрі. На інших сторінках з яскравими ілюстраціями йдеться про окремі професії.

А що якМанро Р. А що, як?..


А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.


ВолиньВолинь: енциклопедія, казка, гра


Серія  «Енциклопедія. Казка. Гра» пропонує Вам одразу три книжки в одній. Це вдалий гібрид художнього, ігрового та інформативного складників. Кожна книжка цієї серії присвячена певному регіону нашої країни та складається з 3 частин: казок, енциклопедії та гри. Створена як додаток до підручників, ця серія книжок допоможе школярам, починаючи з початкових класів, самостійно дізнатися про таємниці свого регіону та бути видатним гідом свого краю...

Книжки, орієнтовані на дітей молодшого та середнього шкільного віку, розповідають про історію та культуру українських регіонів — Полісся, Волині, Галичини, Київщини, Донбасу, Криму... 


Англійський словник Англійський словник у малюнках.


У книзі ти знайдеш багато кумедних малюнків і познайомишся з англійськими словами. Ти дізнаєшся, які слова починаються з літери А, як APPLE, які з літери І, як ICE CREAM, а які - з літери R, як RABBIT.
Які англійські імена існують? Як лічити англійською? Які слова приховує RATTLESNAKE? Усе це у ти знайдеш у англійськиму словнику у малюнках від A до Z!


мандруймо

 Мандруймо у Дивосвіт

 Цікава і незвичайна мандрівка чекає на маленького читача у цій книзі. Разом із казковим хлопчиком Телесиком та Гусеням він вирушить у космічну подорож, де познайомиться із зорями та планетами. А повернувшись на Землю, зможе зазирнути у всі її куточки, дізнатися, як багато є країн на ній, які в них прапори та як одягаються жителі цих країн. А потім познайомиться з різноманітними рослинами та тваринами, притаманними кожному регіонові світу, дізнається звідки походять такі звичні нам рослини, і хто перший приручив домашніх тварин. Телесик із Гусеням допоможуть малюку краще пізнати рідну Україну, її природу, роздивитися на яскравих кольорових картах, що виробляють та вирощують на її землях, які в Україні є ремесла та промисли.

Погортай:


Динозаври. 50 найвідоміших видівДинозаври. 50 найвідоміших видів


У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, про їх спосіб життя і дізнаєтеся, у який період часу вони жили на Землі.

 

 


Вітлі А. Історія живописуВітлі А. Історія живопису


Читаючи цю книжку, ви дізнаєтесь про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх-давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародівньому Римі, де працювали митці, які залишили людству витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.

Погортай !


Сучасна дитяча енциклопедія

Ця книжка для тих, хто... прагне розширити знання про прекрасний і дивовижний навколишній світ, хоче одержати відповіді на різні запитання, бажає розвинути уяву, вирізняється допитливістю та дотепністю, любить вірші, малювати і займатись творчістю.

Мандруючи сторінками цієї захопливої книжки, ти дізнаєшся чимало нового про клімат Землі, про чотири пори року, познайомишся з багатьма тваринами та їхніми повадками, дізнаєшся про будову тіла людини та про те, як вирости сильним і здоровим.


 Універсальна шкільна енциклопедіяУніверсальна шкільна енциклопедія

Ця дивовижна енциклопедія містить цікаві розповіді про глибини космосу та про нашу планету: про гори, океани та ліси, про рослини і тварин, що живуть на Землі, про давні цивілізації, релігії, великі подорожі та винаходи. Тобто в ній зібрано все, ще цікавить сучасного школяра.

Погортати

 


Чередниченко В. Про філателію - копияЧередниченко В. Про філателію всім

Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок.

Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.
Оскільки хобі, про яке йдеться, з однаковою силою притягує до себе різних, незалежно від віку й соціального статусу, людей: від школярів до королів і президентів – книга може стати в пригоді і пошановувачам поштових мініатюр дитячого й юнацького віку, і мало обізнаним у марках дорослим спадкоємцям колекцій.


Бокс. Світові зірки - копияБокс. Світові зірки талант

Професійний бокс народився в Англії в ХVIII ст. і за три сотні років свого існування еволюціонував з нелегальної розваги в один з найпопулярніших і найприбутковіших видів спорту. Його герої — не просто майстри кулачних поєдинків з мільйонними гонорарами. Кожен чемпіон є втіленням мрії про людину, котра створила себе сама.
Історії яскравих успіхів, приголомшливих поразок та епічних протистоянь найвидатніших бійців ХХІ століття — все це та багато іншого ви знайдете на сторінках енциклопедії. Запрошуємо у світ професійного боксу!


Дім - копия

Дім, в якому ми живемо

Житло для кожної людини і людства в цілому має надзвичайно велике значення, що визначає якість життя. Про стародавні житла людини, про національні типи осель деяких країн, про сучасні і незвичайні житла – про все це в простій і захоплюючій формі розповість допитливим читачам наша ілюстрована енциклопедія.

 

Погортати


Книга юного джентельменаКнига юного джентельмена

 

Як вирости міцним і сильним? Що означає ввічливість і чи потрібно бути ввічливою людиною? Що таке етикет? Хто такі джентельмени і чому всі прагнуть ними стати?

На ці та інші запитання про здоров'я, культуру поведінки, правила спілкування та знайдеш відповіді у цій книзі.

А ще... прочитаєш про спорт, довідаєшся про спеціальну зарядку, навчишся робити оригінальні вироби.

Яким ти хочеш вирости? Сильним, хоробрим, розумним, чесним, шляхетним?

Ця книжка допоможе тобі зробити перші кроки в цьому напрямку.

Погортати


Тагліна О. В. Дивовижні перетворення захоплюючі досліди з хіміїТагліна О. В. Дивовижні перетворення: захоплюючі досліди з хімії

У «Дивовижних перетвореннях» зібрані досліди й експерименти з хімії, впоратися з якими зможе будь-яка допитлива дитина. Вони такі прості, що їхнє розв'язання — звичайно, за допомогою дорослих — виявиться під силу навіть чотирирічним малюкам. Вони такі видовищні й ефектні, що зможуть зацікавити і дітей, і дорослих. Поняття та терміни, які ми розглядаємо в цій книзі, використовуються в серйозних наукових виданнях. Але їх пояснення викладені зрозумілою мовою, тож дитина зможе легко сприйняти основи хімії. Проводячи запропоновані в книзі спостереження і досліди, малюк відкриє для себе закони дивовижних перетворень, навчиться керувати силами природи, а дорослі, допомагаючи своїй дитині, знайдуть багато нових тем для бесід, обговорень і змістовного спілкування з нею. Ця книга — для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.


Щербаченко Т. Як не заблукати в павутиніЩербаченко Т. Як не заблукати в павутині

Дитина й Інтернет сьогодні нероздільні. Однак у Всесвітній Павутині стільки пасток і небезпек! Дитячі психологи довели, що раннє й неусвідомлене користування Інтернет-ресурсами призупиняє розвиток самостійного мислення дитини. Щоб цього не сталося, батьки і діти повинні озброїтися правильними знаннями!

Як зробити з Інтернету друга-порадника, а не пожирача часу? Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.


Всесвіт ілюстрована енциклопедія Мірошнікова ВВсесвіт: ілюстрована енциклопедія

Звідки з’явився Всесвіт? Як і чому він виник? Чи настане колись йому кінець, а якщо настане, то коли і як? Ці питання цікавлять усе людство. Спробуємо на них відповісти. У цьому нам допоможуть сучасні досягнення науки.

 

 

 

 


Географія. Америка. Австралія. АнтарктидаГеографія. Америка. Австралія. Антарктида

Де знаходиться Америка? Чому вона так називається? Хто такі ескімоси? Де знаходиться «Едемський сад»? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у цій чудовій книзі. Також ви дізнаєтесь багато цікавого про країни та народи різних континентів, про їх багатий тваринний та рослинний світ. Книга стане у пригоді школярам, а також усім, хто цікавиться географією.

 


 Географія. Євразія. АфрикаГеографія. Євразія. Африка

Ця книга дає відповідь на різноманітні географічні питання: де розташований найбільший материк, які кліматичні особливості Євразії та Африки, які найбільші річки та озера цих материків? Також ви дізнаєтесь про багатий тваринний і рослинний світ цих континентів.

 

 

 


Динозаври енциклопедія Тетельман Г С. 001Динозаври: енциклопедія

Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках книги.


З плеяди славетних. Художня літератураЗ плеяди славетних. Художня література

Видання розповідає про життя і творчість поетів і письменників світового рівня, чиї імена уславили людство на віки вічні, а їхні твори стали духовним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 


 

Надзвичайні здібності людиниНадзвичайні здібності людини

При встановленні рекордів вважається, що подолати їх неможливо. Тим не менше, і досі немає межі, котру б не можна було подолати. Дуже часто нові досягення дослідники пов'язують з вивченням і використанням змінених станів свідомості й активізацією резервних здібностей людини. У цій книзі подано багато досягнень людини у минулому та сучасному світі. Книга розрахована на дітей шкільного віку та людей, які прагнуть пізнати надзвичайний світ.


Невідкладна допомога енциклопедія для школярівНевідкладна допомога: енциклопедія для школярів

У цьому виданні школярі знайдуть відповіді на численні питання, пов’язані з наданням невідкладної допомоги: що робити при різних нещасних випадках, як правильно накласти пов’язку на поранене місце, як рятуватися від укусів тварин, змій, комах та павуків. Познайомляться з основними способами штучного дихання, навчаться укомплектовувати свою аптечку. Практичні поради, викладені в енциклопедії, стануть у пригоді кожній дитині, де б вона не була, — удома, на вулиці, в школі, на спортивному чи ігровому майданчику, на прогулянці, у поході чи в далекій туристичній мандрівці.


 

Світочі України ілюстрована енциклопедія для дітей Верховень ВСвіточі України: ілюстрована енциклопедія

Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, а їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 


Тваринний світ саван і пустельТваринний світ саван і пустель

Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють савани та пустелі Африки. У книзі ви знайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.

 

 

 


 

Країни світуКраїни світу: велика ілюстрована енциклопедія

Якщо ви хочете дізнатися про всі країни світу і народи, які їх населяють, то наша енциклопедія — для вас! У ній ви знайдете вичерпну інформацію про кожну країну: її географічне положення, історію та культуру, про туристичні об’єкти і найцікавіші місця нашої планети. Ви дізнаєтеся про багатство природних і ландшафтних умов життя в різноманітних куточках Землі. Зрозумієте, чому так відрізняються культури тих чи інших народів. Дізнаєтеся, що може поєднувати держави, розташовані на різних континентах, а що роз’єднує найближчих сусідів. Понад 3000 чудових ілюстрацій відкриють перед вами природний і архітектурний вигляд держав, познайомлять зі світовою спадщиною різних культур, розкриють перед вами чудовий світ мандрів.


Мирошнікова В. В. Дивовижні птахи світуМирошнікова В. В. Дивовижні птахи світу

Четверта книга серії познайомить вас із дивовижним світом птахів. Ви дізнаєтесь про маленьких колібрі та велетнів страусів, про знайомих горобців та незнайомих туканів, про казкових Жар-Птиць і кровожерливих сирен, а також про звички, міграції та спосіб життя наших крилатих сусідів.

 

 Погортати


Загадки і таємниці нашої планети

Загадки і таємниці нашої планети

Що може бути захопливішим за нові відкриття? Планета Земля чекає на своїх дослідників і розкриває перед ними свої таємниці.

Це яскраве видання допоможе читачам познайомитися з дивовижними тваринами і рослинами, здійснити захопливу подорож по країнах і континентах, розкрити загадки давньої і нової історії. Книжка стане найкращим подарунком до будь-якого свята.


 Автомобили. ГерманияКьостник Й. Автомобілі. Made in Germany

Автомобілі. Made in Germany – справжня знахідка для людей, закоханих в німецькі автомобілі. Адже вже протягом багатьох років автомобілі з Німеччини – це перш за все висока якість, надійність, стиль і комфорт. 

На сторінках книги читачі знайдуть різноманітну інформацію щодо автомобілів, які були побудовані в Німеччині, – починаючи від перших марок автомобілів до останніх новинок. У виданні перед вами розгорнеться історія німецького автомобілебудування більш ніж за 125 років, з самого початку розвитку галузі. Цікаву інформацію чудово ілюструють сотні малюнків та фотографій.

 

 

 

Вверх