Допомога від Німеччини Україні

78 main-v1660048970З початку повномасштабного російського вторгнення Німеччина надала Україні громадянську та військову допомогу на загальну суму 24 млрд євро.
Тим самим Німеччина після США є другим за обсягами допомоги донором України. Перед майбутнім зимовим сезоном Берлін направить Києву 1,4 млрд євро як зимовий пакет, оскільки очевидно, що Росія знову спробує використати холод і нестачу енергії як зброю проти мирного населення сусідньої країни, зазначив канцлер ФРН Олаф Шольц.


Німеччина активно допомагає нашій країні озброєнням. Нам передані танки Leopard та обладнання для них, системи ППО, безпілотники, радари, реактивні системи залпового вогню та боєприпаси до них, всюдиходи, автомобілі, мостоукладачі, медичне обладнання і багато іншого.
На Німеччину припадає майже третина всієї гуманітарної допомоги, яка надходить в Україну лінією ВООЗ, заявили в європейському бюро організації. Це 30,6 млн. доларів або 28,8 млн. євро. Пожертви дозволили закупити та розподілити терміново необхідні товари для нужденних, включаючи ліки, медичне обладнання, машини швидкої допомоги та електрогенератори.
Багато місяців українські військові тренуються на базах Бундесверу. Крім медичної підготовки та навчання роботі з важкою технікою, такою як бойовий танк Leopard 2 та САУ Panzerhaubitze 2000, Бундесвер нині також готує українські спецпідрозділи.
Німеччина – одна з країн Європи, в якій є найбільша кількість українців.
Статус тимчасового захисту в Німеччині дає право на трудову діяльність, соціальні пільги та медичне обслуговування, доступ до освіти для дітей, право на шлюб, право на грошову допомогу та возз'єднання сім'ї.
З 1 січня 2023 року грошова допомога українським біженцям складає:
- самотні дорослі – 502 євро на місяць;
- батьки-одиначки – 502 євро;
- повнолітні громадяни України – 451 євро;
- діти 14-17 років – 420 євро;
- діти 6-13 років – 348 євро;
- діти віком до 5 років – 318 євро.
З урахуванням розміру економіки, внесок Німеччини в нашу підтримку більший, ніж США. Німеччина тверда у підтримці нашої країни до перемоги!