Право

 

1 - копияВсесвітній день боротьби з торгівлею людьми

День 30 липня був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй як Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Усі країни світу страждають від цих найганебніших злочинів у світі, зазначають у ООН.

Торгівля людьми (трафікінг) є серйозним та грубим порушенням прав людини. Ця проблема має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

Ситуація воєнного конфлікту посилює проблему. Особлива зона ризику – звісно, окуповані території. Особливо вразлива група – внутрішньо переміщені особи та особи, які виїжджають за кордон. Потрібно бути дуже уважними в таких ситуаціях.

Дізнайтеся більше про цю проблему та познайомтеся з основними заходами безпеки - Інформ-реліз «Торгівля людьми - злочин проти людяності».

Додаткові матеріали:

Пам'ятка як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми під час евакуації та перетину кордону.

Комікси "Твоє життя - твій вибір!"

 


 

06 24 T2Година права «Символ державної величі» – бібліотечний онлайн захід з нагоди Дня Конституції України – розкаже про нелегкий шлях України до правової демократичної держави, в якій ми прагнемо жити, і про те, що від кожного з нас залежить, як ми пройдемо його сьогодні.

Переглянути

 


 

 

110 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. Загальна декларація стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Пропонуємо переглянути презентацію та відповісти на запитання Феміди.

 


 

Вверх