arch

Бібліовісті

Велич Тарасового Слова

DSC 3094Що може поєднати митницю та бібліотеку ? Правильно! Любов до видатного письменника, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. Саме йому присвятили зустріч фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей з працівниками Харківської митниці. 

 

 

 

photo 2023-03-07 14-16-00 2Завдяки Первинній профспілковій організації співробітників Харківської митниці було зібрано чимало співробітників, які прийшли послухати, й почитати вірші, згадати «незлим тихим словом» видатного українця, творчість якого не перестає бути актуальною і в наш непростий час. Для них бібліотекарки організували яскраву інтерактивну книжкову виставку. І хоча усі видання нашого класика привезти з фондів не вдалося, проте ознайомитися і з доробком Кобзаря, і з літературною критикою про нього, і з життям  та деякими художніми творами, малюнками дітей за шевченківськими творами,  можна було з електронної фоторамки, на яку дбайливі бібліотекарі розмістили якомога більше інформації. Упродовж двох годин відбувався жвавий діалог про Шевченка, його життєву долю, творчий шлях та залишений спадок. 

DSC 3293

 

На згадку про цю зустріч співробітники митниці подарували нашій книгозбірні твори відомого сучасного письменника Василя Шкляра. Сподіваємося, що і вони знайдуть прихильного читача.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх