arch

Бібліовісті

Онлайн-зустріч з письменницею Юлітою Ран

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, відбулася зустріч маленьких книголюбів з чудовою харківською писеменницею Юлітою Ран.

 

 

 

______________

 

yulita ran photoЮліта Ран - письменниця, драматургиня, режисерка. Справжнє ім’я – Юлія Тараненко. Народилася в Харкові, закінчила Національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського. Працювала у друкованих ЗМІ, на ТБ, викладала та керувала власним театром, але все це змінила на літературно-театральний фріланс 24/7.

Авторка великої кількості п’єс та інсценівок, втілених на різних сценах, і майже тридцяти книжок для дітей і підлітків. Це – «Чарівні речі», «Мандрівні казки», «Книга-антистрах “Не бійся боятися”», серії книг «Історії про…», серії «Феєричні пригоди» та інші. Співпрацює з кількома українськими видавництвами, найбільша кількість книжок вийшла у видавництві «Ранок». Перекладає з польської і російської.

«Вірю в те, що наш світ населений не лише людьми, а й різноманітними духами, – ділиться з БараБукою письменниця. – Дива трапляються, особливо, якщо ми творимо їх самі. Власне, про це й пишу».

Фраза, яку говорить собі в часи творчих криз і великих сумнівів: «Лупати сю скелю, хоча б і кавовою ложечкою».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх