arch

Бібліовісті

Зустріч з Юлією Баткіліною

 

 

IMG-1421c89f5e10917bb198611857b8d41a-VЯскрава, талановита, неординарна харківська письменниця, контент-менеджер, учасниця літературного угрупування «NETWORчі» Юлія Баткіліна завітала сьогодні до "Бібліотеки на Алчевських" на зустріч із нашими юними читачами. Авторка, за професією соціолог, а за покликанням поет, розповіла дітям про свої останні твори, які увійшли до збірок «Моє Різдво», «Книжка-сніжка зимових дивовиж» та залюбки відповіла на багато питань від юних «чомусиків», деякі з яких були і каверзними.
 

Закохана у життя, сповнена позитиву й усміхнена сама, Юлія Баткіліна відображає це світосприйняття і на сторінках своїх творів. З її героями часто стаються кумедні випадки, які вчать читача поваги, взаєморозумінню, підтримці, вмінню прислухатися до думки іншого. Саме про це оповідання «Чортівня», яке увійшло до збірки «Моє Різдво». І в ньому немає нічого містичного й потойбічного. Саме так позаочі називали люди неприємну сусідку маленького хлопчика, якому батьки доручили привітати її з Різдвом.
Найбільше позитивних відгуків серед знайомих авторки зібрала її повість «Ютуб моєї БА», про яку Юлія не лише розповіла, а й зачитала уривок і навіть подарувала книжкові закладки видавництва «АССА» з QR-кодом, за яким, відсканувавши, можна ознайомитися з книжкою.
На згадку про зустріч від бібліотеки учні ХЗОШ№ 39 отримали дизайнерські закладки, на яких наша гостя залишила автограф та написала кожному побажання.
Щиро вдячні видавництву «АССА» за співпрацю.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх