arch

Бібліовісті

Станіславу Лему виповнилося 100 років

 
изображение viber 2021-09-23 15-19-30-295Станіслав Герман Лем – фантаст, філософ, який народився у Львові, людина, що втратила своїх близьких під час голокосту Другої світової війни, і польський письменник. Людина, яка передбачила появу смартфонів та принтерів, електронних книг та інтернету, в якому багато неправди та конфліктів у соцмережах. Чоловік, який понад усе цінував в людині Людське, не даючи злу перемогти над добром.
Цього року Станіславу Лему виповнилося 100 років від дня народження. Саме йому, цій видатної особистості, і була присвячена зустріч 22 вересня у Харківському планетарії ім. Ю. Гагаріна, на яку запросили і представників Харківської обласної бібліотеки для дітей.
Це була неймовірна захоплююча подорож, під час якої присутні побачили і почули історію життя С. Лема, уривки з його фільмів, мелодії з них, зіграні на органі харківським органістом Станіславом Калініним, подивилися на зоряне небо на оновленому куполі, а наостанок планетарій здивував уривком театрального дійства за найбільш відомим твором фантаста «Соляріс».
Харківська обласна бібліотека для дітей отримала у подарунок від Генерального консульства Республіки Польща у Харкові книгу Любові Жванко «Видатні поляки і Харків». До речі, в нашому закладі є багато видань відомого фантаста, тож завітайте до нас! І читайте із задоволенням! 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх