arch

Бібліовісті

Екскурсія вулицею Алчевських

 

1632119608122Бібліотечний туризм як напрямок роботи стає все більш актуальним для нашої бібліотеки, особливо під час пандемії, адже екскурсії фахівці бібліотеки проводять вулицями міста. Саме така екскурсія Харковом відбулась 16 вересня.
Розкрити таємниці вулиці Алчевських прийшла досить велика кількість людей. Але на початку їх ознайомили з роботою Харківської обласної бібліотеки. Для дітей було проведено ознайомчу екскурсію нашим закладом. А потім – усі вирушили у подорож.
Екскурсанти дізнались про родину Алчевських, які є прикладом служіння українській національній ідеї во благо Батьківщини, про будинки-близнюки нашого міста, про видатного архітектора Олексія Миколайовича Бекетова, його стосунки з родиною меценатів Алчевських, будинки і храми, які було втрачено або перебудовано, про те, куди поділися леви, які стояли поблизу колишньої книжкової палати, де знаходився водогін і ще багато цікавого.

Упродовж подорожі шанувальникам історії міста було запропоновано виконати декілька завдань: знайти пам’ятки, вгадати мелодії, відшукати ровесника динозаврів… За кожне завдання учасники зустрічі отримували туристичні подарунки.
Під час екскурсії була велика безліч питань, також просили порадити книги про Харків, виявили бажання наступних подорожей. Фахівці бібліотеки наприкінці радо надали свої рекомендації

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх