arch

Бібліовісті

Другий день ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

 

 

изображение viber 2021-09-07 19-52-21-6631596 телевізійних та анімаційних робіт, понад тисячу двохсот  учасників з 96 країн світу, які приєдналися онлайн та особисто, купа вражень від Харкова та його гостинності — так розпочався другий день ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». На учасників чекали екскурсії містом Харковом від гіда нашої бібліотеки, екскурсії Дитячою Південною залізницею, оновленим зоопарком, польот на повітряній кулі та змагання з гольфу. Ось таким крутезним був сьогодні день!

 

 

6 – 7 вересня 2021

Харківська обласна бібліотека для дітей вже не перший рік долучається до проведення Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», мета якого – розвиток дитячого кіно та телебачення, підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію та підтримка дитячих творчих студій. Цього року фестиваль проводиться вже тринадцятий раз.
У липні фахівці бібліотеки як експертна комісія визначали кращі з кращих фільми конкурсантів. Це було завданням не з легких, адже 1245 авторів з 96 країн світу надіслали 1450 конкурсних робіт. І сьогодні всі роботи поділені на 16 номінацій (ознайомитися тут: http://surl.li/afaiq ), серед яких під час фестивалю (6 – 9 вересня) будуть визначені переможці.
 
6 вересня у Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого відбулось урочисте відкриття ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» за участі представників Харківської обласної ради, творчих співочих і театральних колективів Харківщини. Долучились до заходу і фахівці нашої бібліотеки.

У межах медіафестивалю заплановано низку майстер класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників.
7 вересня фахівцем Харківської обласної бібліотеки для дітей, професійним екскурсоводом, Оленою Ніколаєнко, було проведено оглядову екскурсію містом Харковом. Діти з різних куточків України дізналися багато фактів про наше місто, видатних людей, історію створення парків, побачили скульптурні й архітектурні композиції. Також під час екскурсії відвідали Дитячу Залізницю «Мала Південна» і оновлений зоопарк.
Щиро вдячні організаторам за можливість долучитися до такого масштабного заходу.
 
Для довідки: З 2009 року учасниками фесту стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу. А у складі журі працювали всесвітньовідомі діячі кіно, теле- та радіоведучі. «Дитятко» співпрацює із дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, зокрема є членом Міжнародного центру фільмів для дітей та молоді CIFEJ (Сіфедж). У складі журі 2021 року Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» дев’ять осіб, троє з них представляють Канаду, Маврікій та Ісландію. Очолює журі голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх