arch

Бібліовісті

«Сучасна дитяча книжка і читання в епоху цифрової культури»

conference27 жовтня 2020 року  відбувся  Всеукраїнський науково-практичний семінар у форматі онлайн. Тема семінару – «Сучасна дитяча книга і читання в епоху цифрової культури».
Організаторами виступили – Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей взяли участь у цьому семінарі. Під час заходу обговорювалися актуальні питання з промоції дитячого читання через призму діяльності IBBY і національної секції, розглядалися переваги та недоліки друкованих та електронних книг, Реалії читацьких практик українських дітей в епоху цифрової культури, Цифрові інструменти популяризації дитячого читання, КЛЮЧові питання культури колективного сприйняття дитячої книги та дитячого читання. Представлено практичний досвід роботи бібліотек України для дітей в умовах карантинних обмежень.
Семінар сприяв діалогу представників бібліотечної спільноти з науковцями, масштабно ознайомив з інноваційними формами  роботи з популяризації книжки і читання в цифрову епоху.
Поміж інших особливо цікавим для нас виявився досвід докторки філологічних наук, професорки кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з Івано-Франківська Тетяни Богданівни Качак, яка розповіла про авторську гру «Літературна кавалєрка», промоцію книжки та читання.  З’явилося бажання запровадити подібну практику і серед читачів нашої бібліотеки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх