arch

Бібліовісті

Моє місто барвисте

 

3У Харківській обласній бібліотеці для дітей відкрито виставку дитячих малюнків «Моє місто барвисте» вихованців художньої студії «Тьотя Зебра» під керівництвом художників-педагогів Зої Володимирівни Трошиної та Марини Арнольдівни Руденко.
На «Вернісажі у фойє» зібралась велика кількість любителів мистецтва: учасники виставки, їх батьки, братики, сестрички, бабусі з дідусями, найближчі друзі, постійні відвідувачі бібліотеки.


4Програма відкриття виставки – нагородження учасників, жива музика від юних талантів та фуршет – улюблені дитячі смаколики.
Представлені на виставці роботи юних майстрів – це бажання розкрити бачення світу мовою мистецтва через призму дитячих очей, оцінити відкритість і щирість дитячої творчості, показати власний і самостійний погляд дитини на середовище, архітектуру, розповісти прості і зрозумілі історії кожного.
Талановиті діти – талановиті у всьому! Саме, підтверджуючи це, юні художники продемонстрували і свої музичні таланти, вразивши присутніх грою на скрипці, флейті, кларнеті, віолончелі.
«Працювати з дітьми – це величезний дар, який я отримала від життя. Бо дитячі світи – барвисті, безкрайні, неосяжні, – ділиться з нами Зоя Трошина. – В них є все – крилаті слони і фантастичне метро, русалки та батискафи, чарівні міста і помідори на городі у бабусі. Привиди ширяють у жовтих, рожевих, зелених небесах разом з пеліканами, космічними кораблями і лоукостами в Грецію. Тут є дерева з очима, картопля величиною з автомобіль, песики, білочки, вовчики, крилаті поні, смішні сосиски і величезні дракони…»
Усі бажаючі мають можливість до кінця грудня зазирнути в чарівний світ дитячої уяви, сповнений мріями, яскравими враженнями та радістю і насолодитися яскравими барвами та поетичними образами.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх