arch

Бібліовісті

Воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини»

 

65633298 2354783054793285 7449044085358198784 o25 червня 2019 р. Харківська обласна бібліотека для дітей проводить воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини» в рамках реалізації проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей в Україні» (спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні та ГО «Молодіжна Альтернатива») для заступників директорів централізованих бібліотечних систем по роботі з дітьми, завідувачів районними дитячими бібліотеками та дитячими публічними бібліотеками новостворених ОТГ (Великобурлуцька селищна ОТГ, Зачепилівська селищна ОТГ, Нововодолазька селищна ОТГ).

Головна мета заходу: підвищення рівня поінформованості всіх членів суспільства, особливо молоді, з питань європейської інтеграції України, формування об’єктивних мотивацій населення через розуміння практичних переваг співпраці України з ЄС.
Бібліотеки мають стати майданчиками для поширення в суспільстві об’єктивної інформації з метою сприяння формуванню кожним громадянином власних висновків щодо співпраці України з ЄС.
Основні питання воркшопу: презентації куточка Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці», інформаційних ресурсів представництва ЄС та інструментів, доступних для бібліотек на онлайн-платформі Euroquiz.

Початок об 10-00 годині. Реєстрація учасників з 9-00 в приміщені Харківської обласної бібліотеки для дітей за адресою: вул. Алчевських, 43. Проїзд до станції метро «Пушкінська».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх