arch

Бібліовісті

«Легенди живуть на книжкових полицях»

IMG 20190422 16305422 квітня в Харківському обласному організаційно-методичному центрі туризму відкрилась виставка «Легенди живуть на книжкових полицях», в межах якої представники Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки та Харківської обласної бібліотеки для дітей надали книжкові видання та презентували їх.

 

 

 

 

Директор центру, Валентина Дмитрівна, розповіла про здобутки проекту «Легенди Слобожанщини», що діє упродовж чотирьох років : як збирали легенди, популяризували їх на сайті, у соцмережах, друкованій продукції. А також запросила усіх присутніх долучатися до цього проекту.
Фахівці універсальної наукової бібліотеки зробили змістовну доповідь про легенди в газетному репортажі: розкриваючи цю тему, вони зробили моніторинг статей з друкованих джерел – газет Харкова та області, з яких виокремили легенди та поділилися ними з аудиторією.
Фахівець Харківської обласної бібліотеки для дітей презентував методико-бібліографічні видання та книги, з яких можна дізнатися багато легенд та топонімічних відомостей з походження назв населених пунктів Слобожанщини. Присутні також ознайомилися із діяльністю бібліотеки в плані промоції читання краєзнавчої літератури та проектами зі створення мультимедійного контенту. Захват присутніх викликав перегляд мультфільмів «Маленька історія про дівчинку, кота і велике місто», «Харків: походження назви», «Фантастична країна», «Олеся в Закарпатті». Фахівець бібліотеки також підготував невеличкий сюрприз –  інтерактивну гру, під час якої присутні були розділені на команди та виконували певні завдання, за що – отримували смайли. Найактивніший учасник, а ним виявилася відомий екскурсовод зі стажем, отримав приз – одне з краєзнавчих методико-бібліографічних видань  обласної бібліотеки для дітей.
Фахівці Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка розповіли про проект, який представили на «Слобожанських читаннях» – «Іноземна реклама у Харкові: 100 років тому». А представник  Харківського обласного організаційно-методичного центру туризму продемонстрував нову платформу оновленого сайту, що тепер має аж п’ять мов, а це означає, що Слобожанщина стане більш доступною для іноземних туристів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх