arch

Бібліовісті

Показові дні цивільного захисту - 2019

 

TrainingФахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей 17 квітня 2019 р. взяли участь у показовому "Дні цивільного захисту", об‘єктовому тренуванні та семінарі керівників ЗЗСО Холодногірського району Харківської міської ради за темою "Система роботи закладу освіти з питань Цивільного захисту" на базі Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 126.
19 квітня долучилися до участі у показовому "Дні цивільного захисту" та "Комплексному об‘єктовому тренуванні " в Комунальному закладі "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної ради". Соціальним партнером шкіл у наданні інформаційної підтримки виступила Харківська обласна бібліотека для дітей. Валентина Лупіцька, завідувачка сектору прогнозування та інновацій ХОБД, у своїй доповіді акцентувала увагу на потребі і значенні соціального партнерства школи та обласної бібліотеки для дітей з питань ЦЗ.
 
Було зазначено, що ефективне партнерство дозволяє сформувати спільну стратегію діяльності, сконцентрувати матеріальні та інтелектуальні ресурси у сферах: просвітницької діяльності; реалізації спільних заходів, акцій, соціальної реклами тощо; підвищення рівня інформаційної компетенції; системи інформаційно-бібліографічного обслуговування. Особлива увага слухачів семінару була зосереджена на інформаційній безпеці, психології безпеки, надзвичайних ситуаціях соціального характеру. Було презентовано комплексний бібліотечний продукт – бібліотрансформер «Застерегти. Врятувати. Допомогти», до складу якого увійшли: інформаційні буклети для батьків і вчителів, для дітей; рекомендаційні списки літератури вчителям; мультимедійні презентації; відеоролики з основ цивільного захисту. Також доповідачка поділилася успішним досвідом організаціїї та проведення Літньої школи безпеки "Запобігти. Врятувати. Допомогти", проілюструвавши розповідь відематеріалами.

Усі керівники закладів загальної середньої освіти Холодногірського району м. Харкова та Пісочинської ОТГ одержали комплект друкованої продукції ХОБД, що послужить вагомим підґрунтям у заходах з ЦЗ під час роботи з дітьми.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх