arch

Бібліовісті

Виставка «Князі України-Русі. Історія еліт»

 

IMG-11dbfad16c01d5af51877f04aeb407d2-V21 лютого у Науковій бібліотеці Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова сумісно із Харківською обласною бібліотекою для дітей відбулось відкриття виставки тернопільського художника-графіка Олега Кіналя.
Урочисто відкрила виставку директор бібліотеки Євсюкова Надія Олександрівна. Вона звернулась із теплими словами до усіх присутніх і запропонувала поринути в минуле нашої країни.
Із самого ранку виставку почали відвідувати зацікавлені: учні ліцею мистецтв, студенти, бібліотекарі, викладачі.
Фахівець Харківської обласної бібліотеки для дітей, Олена Ніколаєнко, яка попередньо детально дослідила життя та культурно-просвітницьку діяльність кожного з великих князів, з великим задоволенням ділилася своїми здобутками під час екскурсій.
 
 

Тетяна Бабіна – модератор проекту, член Спілки журналістів України, лауреат премії ООН в галузі телебачення – піднесено й урочисто розповіла про свій задум, зустріч із Наталею та Олегом Кіналями, презентувала виставку «Князі України-Русі. Історія еліт» та свій фільм, знятий в обласній бібліотеці для дітей.
Гості заходу та бібліотекарі із великою зацікавленістю переглянули фільм «Грані часу. Князі», який демонструвався у читальній залі бібліотеки, та дізналися про ідею створення портретів князів та королів України-Русі, тривалу роботу художника, ознайомилися з його планами на майбутнє.
Сподіваємось, це не останній наш спільний проект з Науковою бібліотекою Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх