Бібліовісті
Вчитися - щоб знати. Знати - щоб вижити.
- Подробности
- Опубликовано 13.11.2017
12 листопада 2017 р. у Харківській обласній бібліотеці для дітей Роман та Артем вчили, як врятувати людину до приїзду лікарів.
Професіонали з 44 Навчального Центру з міжнародними сертифікатами не просто ділились знаннями з BLS (першої невідкладної допомоги), а насправді дали відчути, що від твоєї небайдужості залежить чиєсь життя.
__________________________________________
Коли чуєш сумну статистику, скільки людей в Украіні можна було б врятувати, якщо б люди поруч з Вами знали, як і що треба робити до приїзду “швидкої”, коли бачиш кадри великої аварії й на них нема жодного, хто б почав надавати домедичну допомогу...
А особливо кадри, де від постраждалих шарахаються, переступають або починають знімати...
Не залишайся осторонь!Фахівці 44 Навчального центру провели дуже професійний тренінг. (Не дивно, адже це саме вони вчили надавати допомогу Патрульну поліцію Харкова!)
Доказова медицина, розвіювання міфів, дуже багато практики і грунтовне пояснення особливостей того чи іншого методу врятування у нашому повсякденному житті, численні ролики-приклади надання допомоги за світовими стандартами.
Уявіть, що у Швеції на кожній зупинці є комплект апаратури для серцевої реанімації!
Або дрон-дефібрилятор прилетить до постраждалого за викликом і через 2 хвилини Ви-немедик(!) вже зможете запустити серце...
Сьогодні ми навчались:
- Як правильно підходити до постраждалого та робити первинний огляд.
- Як правильно викликати “швидку”, називати точну адресу і ознаки проблеми, обов'язково називати диспетчеру номер свого телефона.
- Як надавати першу долікарську допомогу при зупинці серця, кровотечі, травмах та інших невідкладних станах.
- Запам'ятали, що ніколи не треба чіпати епілептика під час нападу, не дозволяється знімати шолом з травмованого мотоцикліста та багато іншого.
Насамкінець відбулось урочисте вручення сертифікатів та побажання, щоб ніколи не довелось скористатися цими знаннями на практиці.
Щира подяка за дуже якісне навчання Роману та Артему! Було зрозуміло, майстерно та професійно! (А ще дуже доброзичливо, комфортно і цікаво, й гарною українською!)
Дякуємо Юлії Гіренко за організацію!
Ласкаво просимо до Харківської обласної бібліотеки для дітей ще.