arch

Бібліовісті

Успішний Я

Що таке успіх? А як він виглядає? Як його досягти?
Такі непрості запитання обговорювали з підлітками на тренінгу «Успішний Я».
Учасники звернули увагу, що успіх – це поняття суб’єктивне, і тільки сама людина може визначити у себе цей внутрішній стан.

__________________________________________


Щоб було легше зрозуміти цей стан та відчути його, дівчата, перш за все, створили автопортрети – картини, в яких відображені найкращі риси, які випромінюють радість та визнання себе. Під час обговорення, автори змогли презентувати свої роботи та висловити власну думку щодо визначення поняття успіху у своєму житті. Для цілісного сприйняття власного успіху та його різноманітних проявів ми створили яскраві колажі «Успішний Я». Дівчата працювали зосереджено, проявляли творчість та інтерес, адже недостатньо просто обговорити нагальне питання. Важливо максимально точно уявити те, що хочеш отримати, створити так званий «маячок» у напрямі якого будеш рухатись.
Для учасників цього тренінгу відчуття успіху тепер набагато зрозуміліше. А головне – вони знають, що робити і як необхідно діяти! Адже самі визначили конкретні крокі і дії до цього стану творчості, упевненості, щирості, визнання та відповідальності!
Будьте успішними і ви, щоб змінити життя на краще!

28 жовтня 2017 року

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх