arch

Бібліовісті

"Рідна мова моя, поетична й пісенна"

Скидан-ЯрославНапередодні свята письменства та мови відбулася пам’ятна зустріч школярів ХЗОШ №5  із справжнім майстром слова Ярославом  Скиданом. Щира та відкрита людина,  до того ж, педагог за освітою, він відразу знайшов до  дітей той правильний підхід, що дозволив  їм налаштуватися на приємне спілкування.

 

 

__________________________________________


Молодий автор  поетичних збірок «Завтра буде…», «На роздоріжжі», який у 2013 році приєднався до когорти  членів  НСПУ, не лише зумів зацікавити своїми творами, а й заставив підлітків замислитися над доволі складними темами сьогодення. Та все ж, найбільше на святі слова лунало віршів про красу природи, пори року, що знайшли жвавий відгук у щирих дитячих душах.  
Є у доробку письменника  і власні книжки для дітей та переклади з дитячої класики. Скориставшись нагодою, Ярослав запропонував дітям виступити у ролі критиків і дати оцінку його перекладам українською віршів С.Маршака. З цим завданням школярі впоралися,  і автор пообіцяв дослухатися до їхніх  порад.
На згадку про зустріч, що відбулася завдяки сприянню  співробітників бібліотеки, школярі зробили колективне фото та обмінялися контактами. А це значить – спілкування продовжиться.

09 листопада 2017 р.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх