arch

Бібліовісті

ІІІ Обласний патріотичний форум "З Україною в серці"

 

IMG 225924 жовтня 2017 року Харківська обласна бібліотека для дітей провела ІІІ Обласний патріотичний форум «З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Поклик серця та любов до України згуртували на Форумі понад 500 учасників – дітей та дорослих, яким небайдуже майбутнє держави, які прагнуть розповісти світові про свої мрії і висловити підтримку воїнам Збройних Сил України. 

Уже третій рік поспіль підтримку організаторам Форуму надають Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр та Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації
До заходів Форуму приєдналися учасники АТО, представники військових професій, курсанти, працівники культури, освіти, фахівці книговидавничої справи, волонтери.

 

Та все ж, головними на святі були діти, які протягом року брали активну участьIMG 2325 у конкурсах і творчих змаганнях, демонструючи свою громадянську позицію: переможці та лауреати районних і обласних етапів всеукраїнських та регіональних конкурсів «Книгоманія» (цього року на всіх етапах змагання взяло участь 4 тис. 387 дітей-учнів 6-7 класів; з них: 6 переможців та 36 лауреатів, які взяли участь у церемонії нагородження), «Творчі канікули», (загальна кількість учасників – 47; з них 13 переможців), «Бібліотека. Книга. Родина» (загальна кількість учасників – 406; з них 32 переможці – 12 призерів та 20 номінантів) та «Ця дивовижна Японія» – (загальна кількість учасників конкурсу – 315; з них переможців – 26: 8 призерів та 18 номінантів). Окрім харківських, найбільші делегації представляли Балаклійський, Богодухівський, Зміївський, Валківський та Чугуївський райони.

IMG 2306Урочиста церемонія нагородження розпочалася з виносу на сцену Державного Прапора України за участі вихованців Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та феєричного виступу ансамблю барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.
Ми – українці! І ми цим пишаємось. У нас духовно багата держава. Ми співучі, щедрі, розумні, віддані, рішучі…  Грамоти та пам’ятні подарунки одержали на Форумі понад сотні юних талантів Харківщини. У своїх роботах вони яскраво продемонстрували патріотизм, що, як відомо, починається з любові. Любові до матері, малої батьківщини, рідної землі... 
Серед почесних гостей Почесними гостями Форуму були учасник АТО, боєць добровольчого батальйону «Донбас» – Олексій Антипов, депутат Харківської обласної ради Лопатіна І.В., головний спеціаліст відділу соціокультурного розвитку мистецтва та навчальних закладів управління культури і туризму ХОДА -  Стецюк В.О., японознавець, член Харківського відділення національної спілки художників України Рибалко С.Б. та інші відомі люди краю.

IMG-17f5c36f32bcb8a7e03c900b56ed8c17-VУ вестибюлі ТКЦ  розміщувалася: книжкова виставка «Сила нескорених», експозиція артефактів із зони АТО, пройшла презентація соціального розвиваючого проекту «Arbook», працювала творча майстерня-презентація за участі студентів-волонтерів від Центру японської культури при Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди: майстер-клас з японської каліграфії та орігамі.
Окрасою Форуму стали виступи художніх колективів та подарунок-сюрприз – вистава «За двома зайцями» від дитячо-юнацького народного театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУ МВС України в Харківській області

 

 Головна подія свята – нагородження переможців:

- Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017»;
- Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули»;
- Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина»;
- Обласного конкурсу дитячої творчості «Ця дивовижна Японія».

Від імені керівництва та колективу бібліотеки висловлюємо щиру подяку за матеріальну та моральну підтримку Форуму друзям та однодумцям  нашого свята:

• Харківському національному університету внутрішніх справ
•Державній гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»
• Харківському національному педагогічному університету імені  Г.С. Сковороди
• Громадській організації "Спілка ветеранів АТО"
• Народному театру оригінального жанру «Діти майбутнього»
Харківському обласному відділенню національної спілки письменників України 

Харківським видавництвам:    

• «Пегас»
• «Белкар-книга»
• «Манго»
• «Талант»
• «Гріф»
• «Астра»
• «Фоліо»

Компаніям:

«Айгеймс»
• Концерн «Райский уголок»
• Товариство «Восток»
• Компанія «Ar-Book»
• Торгова марка «Бумагія»
• Приватна фірма «Прасковья»
• Торгова марка «Суперлакомка»
• Торгова марка «Волшебний сундучок» 
 

 

 ___________________________________________

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх