arch

Бібліовісті

«Цікаві місця Харкова»

mirror-strem20 квітня 2017 року попри примхи погоди школярі молодшої й середньої школи №105 здійснили захоплюючу відеоекскурсію по найцікавіших місцях рідного міста.

___________________________________________

  Почувши 10 неймовірних фактів про Харків, наші читачі занурились в історію, побували у давньому місті Донець, про яке згадується у найдавнішій пам’ятці української літератури – «Слові о полку Ігоревім», побачили «7 чудес Харкова», дізнались історію походження назви міста. Деякі учні з п’ятих класів навіть розповіли свої неймовірні історії про походження назви нашого міста.
  Крок за кроком відкриваючи для себе нові й нові відомості про Харків, діти розуміли, що знають ще не все, ставили багато запитань, активно відповідали. Зі старшими учнями екскурсія відбулась у формі діалогу «питання-відповідь», адже вони більш обізнані в історії рідного міста. А от молодші читачі не лише слухали розповідь, а й відгадували розмір майданів та довжину вулиць, іноді, пізнаючи архітектурну пам’ятку, споруду чи пам’ятник, активно піднімали руки й голосно розповідали про свій досвід знайомства з цим місцем. Деякі, зацікавившись легендами про містичні й неймовірні факти, різновидами тварин із зоопарку, нетерпляче очікували кінця зустрічі, аби вирушити до бібліотеки й узяти книги на цікаві для них теми.
  Після екскурсії багато з них піде загадувати бажання у таємничі місця нашого міста та шукати пам’ятники, які зможуть здійснити їх найзаповітніші мрії. А інші – чекатимуть наступної зустрічі. Відшукуватимемо і ми нові, надзвичайні історії про Харків.

  Отож, до наступної зустрічі!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх