arch

Бібліовісті

Квест «Подорож літературнім Альбіоном»


Усі з дитинства вміють та люблять грати, адже гра не потрібна для безпеки, їжі або пиття – а тільки для насолоди життям. Гра має свої межі: у неї є свій час, свій простір і свої правила. У Харківській обласній бібліотеці для дітей 17 березня 2017 року ми теж грали. Представляємо вам Великий Англійський Квест.

___________________________________________


2016 рік – рік Англії в Україні. Тому фантастичною територією нашої гри була Британія, яку в старовину називали Туманним Альбіоном.
У цьому дивному світі гравці, а точніше учні 7 класу ЗОШ №36, розділилися на команди і… взялися за роботу. Їм довелося стати дешифрувальниками, розгадувати ребуси, шукати чарівні скляні лінзи та отруйних змій у бібліотеці, брати участь в конкурсах «КнигоГрафія» та «КнигоЕвріка», з'ясовувати, де знаходиться «Служба порятунку – 911»… Аби швидше подолати перешкоди, потрібно було використати усі свої знання з літератури, географії, історії та мистецтва Англії, що вони й зробили.
На учасників чекало багато випробувань, але вони здолали все, та вийшли з нашої бібліотеки переможцями!
А всіх тих, хто любить активний відпочинок, хто жадає нових вражень, хто хоче навчитися довіряти і працювати в команді, хто здатен проявити свої таланти, і хоче перевірити свої здібності, ми кличемо взяти участь в нашому квесті «Подорож літературнім Альбіоном». Чекаємо на зустріч!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх