Видання 2014 року

Ж. ВернМандруємо з Жулем Верном : інформаційно-рекомендаційний покажчик / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. А. Ю. Чебослаєва, С. А. Кірнос ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2014. – 8 с.
Видання познайомить читачів з популярним французьким письменником, одним із засновників наукової фантастики – Жулем Верном. Герої його творів надихають та захоплюють уже не одне покоління читачів. Треба лише обрати маршрут, розгорнути книгу, і ось перед вами – дикі землі Африки, безкраї простори морів, холодний Пінічний полюс  чи дивовижний підводний човен капітана Немо…
Покажчик призначено для дітей середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто обожнює пригоди та мріє про нові відкриття.

 


 

мандрГеографічні мандри та відкриття : інформаційно-рекомендаційний покажчик / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. А. Ю. Чебослаєва, В. В. Лопата ; ред. С.М. Загревська. – Х., 2014. – 7 с.

Видання знайомить читачів з книжками, що розповідають про великих мандрівників, неймовірні пригоди, дивовижні відкриття й подорожі країнами та континетами.

Покажчик призначено для дітей середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто мріє про подорожі.

____________________________________________________________

кузяКазка про казкарку: біобібліографічна пам’ятка / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата, Г. Чебослаєва, ред. С. Загревська.- Х., 2014 . с.

Цей випуск познайомить юних читачів з біографією та дивовижним світом казок російської письменниці          Т.І. Александрової.
Видання рекомендоване дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, а також батькам і вихователям.

 

 

____________________________________________________________________________________________

 детям про войнуЧитаємо дітям про війну: анотований рекомендаційний список літератури: для дітей серед. та ст. шк. віку / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Н. Збруєва; ред. С. Загревська. – Х.,2014. – 14 с.
Список сформований з метою підтримки читання, виховання почуття патріотизму серед дітей та підлітків на прикладах кращих зразків дитячої літератури про Велику Вітчизняну війну. Гуманізм творів Гр.Тютюнника, В.Близнеця, М.Вінграновського та інших, їхнє майстерне відтворення дитячої психології і характерів юних героїв, багата і точна художня мова роблять їх улюбленими у колі дитячого читання, несуть величезний позитивний заряд, мають педагогічне, морально-етичне й естетичне значення.
Призначається дітям середнього та старшого віку.


 clip image002Книги-ювіляри – 2014: бесіди про книги / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. Н. Збруєва; ред. С. Загревська. – Х.,2014.  10 с.
Бібліографічний покажчик знайомить читачів з книгами, які у цьому році святкують свої ювілеї.
Цього року виповнилося 195 років книзі англійського письменника Вальтера Скотта – «Айвенго» (1819), 170 років книзі Олександра Дюма «Три мушкетери» (1844), 130 років як світ побачив роман Марка Твена “Пригоди Гекльберрі Фінна” (1884).
Матеріал призначено для сімейного читання, організаторів дитячого читання, усіх хто любе читати добру книжку.

 


 

КониДух прерій: образ коня в художній літературі: інформаційно-рекомендаційний покажчик / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. С. А. Кірнос; ред. С. М. Загревська. – Х., 2014.
Це видання  розкаже про добрих друзів та помічників людини  – коней. Ви дізнаєтесь, хто з письменників написав чудові історії про життя скакунів, а також познайомитесь з книжками, які розповідають про особливості коней, породи, кінний спорт.
Покажчик призначено для дітей середнього та старшого шкільного віку, а також усіх, хто захоплюється цими граціозними тваринами – конями.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх