Серія "Українські письменники – дітям"

 


У 2021 сучасній українській дитячій письменниці Галині Малик виповнилося 70 років.
Інформаційний лист знайомить читачів з творчістю письменниці - ювілярки та її найбільш відомими творами, якими зачитуються книголюби різних поколінь. Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.
 
 

 

 Тют . обложка«Письменник із мужнім і чутливим серцем»: біобліографічна пам'ятка до 100-річчя з дня народження Г. Тютюнника / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. В. Лопата – Х., 2020. – 9 с.

 

 
23 квітня 2020 року виповнилося 100 років від дня народження українського письменника-прозаїка Григорія Тютюнника. Матеріал містить біографічні відомості та короткий огляд найвідомішого твору письменника роману «Вир». Призначається для дітей старшого шкільного віку, організаторів дитячого читання, шкільних бібліотекарів та батьків.
 

 

 

 


 


Інформаційний лист знайомить читачів з творчістю відомого українського письменника Ярослава Стельмаха та його найбільш відомими творами, якими зачитуються книголюби. Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.
 

 

 

   


 

Ефим ЧеповецкийНайкращі казки Ю. Чеповецького : інформаційний лист / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва. – Х., 2019. – 5 с.


Інформаційний лист присвячений 100-річчю від дня народження одного з улюблених дитячих письменників Ю.  Чеповецького.
Видання розраховано на дітей молодшого та середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 

 

 

 


SashkoСашко Дерманський: інформаційний лист : для дітей молодшого та середнього шкільного віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. А.Ю. Чебослаєва ; ред. С.М. Загревська. – Х., 2018. –   5 с. (Українські письменники-дітям)

Інформаційний лист знайомить читачів з творчістю сучасного українського письменника Сашка Дерманського та його найбільш відомими творами, якими зачитуються книголюби. Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.

 

 


ПолонськийПолонський Радій Федорович : літературне знайомство для дітей молодшого шкільного віку / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос, Г. Ю. Чебослаєва ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2016. – 6 с. – (Українські письменники – дітям).

Пам’ятка знайомить читачів з життям та творчістю харківського прозаїка та драматурга – Радія Федоровича Полонського. Діти дізнаються про вже «призабуті» казки автора, якими зачитувались їхні батьки у дитинстві і навіть дивилися мультфільм за книжкою «Таємниця Країни Суниць».

Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.


 ВоронинаЛеся Воронина: біобібліографічна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. Лопата. – Х., 2013. – 5 с. – (Українські письменники – дітям).

Пам'ятка із серії «Українські письменники – дітям» знайомить читачів із сучасною дитячою письменницею Лесею Ворониною. Крім біографічних відомостей, читачі мають змогу познайомитися з оглядом найбільш відомих творів письменниці.

Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, організаторів дитячого читання та батьків.

 

 

 


 

NestajkoНестайко Всеволод Зіновійович : біобібліографічна пам’ятка : для читачів серед. та ст. шк. віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. С. Цапко. – Х., 2010. – 9 с.

Матеріал містить біографічні відомості про відомого українського дитячого письменника – Всеволода Зіновійовича Нестайка, а також короткий огляд деяких його творів. Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, для організаторів дитячого читання, шкільних бібліотекарів та для батьків.

 

 

 


 

димаровДімаров Анатолій Андрійович : пам’ятка читачеві / Харк. обл. б-ка для дітей ; уклад. Л. Рєбрун. – Х., 2006. – 7 с. – (Харк. письменники – дітям).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх