"PROчитання"

 

шлях воїна

 
Видання допоможе розібратися з поняттями, що таке армія, з яких військ вона складається, чим озброєна, яку роботу виконують солдати на службі. А також читач дізнається про те, як навчитися захищати свою Батьківщину. Матеріали розраховані на дітей середнього та старшого шкільного віку, батьків та вчителів.

  

 


 

 


Пропонуємо познайомитися з героїнею першої книги з серії «Петронелла» Сабіни Штедінґ симпатичною та неперевершеною Петронеллою.. Це цікава і смішна історія про витівки кумедної відмочки.
Видання розраховано на дітей молодшого та середнього шкільного віку.
 
 
 
 

 
Головний герой книжки сумчанки Анни Коршунової “Комп і компанія” не уявляв свого життя без гаджетів, поки одного дня йому не довелося поїхати за місто й опинитись у дуже незвичній для себе ситуації без інтернету.
Видання розраховано на дітей середнього шкільного віку та їх батьків.
 
 
 

BertramРюдігер Бертрам : інформаційний лист / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чєбослаєва, – Х., 2018. - 7 с. (PROчитання)
Видання знайомить із серією захопливих книг для підлітків сучасного німецького письменника Рюдігера Бертрама.
Інформаційний лист розраховано на дітей середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання. 

 

 

 

ЧасодіїН. Щерба. Часодії / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С. М. Загревська. – Х., 2014. – 6 с. – (PROчитання).

Черговий випуск «Галактики новинок» познайомить вас з чудовими казковими романами Наталії Щерби про магічний та загадковий світ Часодійства.
Видання розраховане на дітей середнього та старшого шкільного віку, а також усіх, хто захоплюється фентезі.

 

 

 


 

 

лукоморПодорож до Лукомор’я:  інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата ; ред. С. Загревська. – Х., 2014. – ("PROчитання").


Цей випуск, познайомить юних читачів з дивовижним світом казок О. С. Пушкіна. А для справжніх знавців творчості автора Лукомор’я пропонуємо загадки та вікторини.

 

 


 

http://www.bibl.kharkiv.ua/images/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B0_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%B1%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F_%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BD.jpgКниги, які подолали час: інформаційий лист / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей" ; уклад. В. Лопата, ред. С. Загревська. – Х., 2013. – 5 с. – (Радимо прочитати).

Пропонуємо вам познайомитись із творами Владислава Крапівіна, які улюблені серед читачів уже багато років. Це цікаві, сповнені пригод історії, які вчать добру, виховують почуття власної гідності і небайдужості до чужої біди.

Запропоновані книжки будуть цікаві не тільки дітям середнього та старшого шкільного віку, але й дорослим.

 


 

http://www.bibl.kharkiv.ua/images/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B0_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%B1%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84/%D0%A8%D0%B0%D1%80%D0%BB%D1%8C.JPGЧарівний світ казок Шарля Перро: інформаційний лист / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос. – Х., 2013. – 9 с. – (Радимо прочитати).

Видання познайомить дітей з відомим французьким казкарем Шарлем Перро, розповість про його найцікавіші казки та допоможе обрати книжку до смаку.

Інформаційний лист призначений для дітей молодшого шкільного віку та усіх, хто любить чарівні казки.

 


 

Світ навколо насСвіт навколо нас : інформаційний бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С. М. Загревська. – Х., 2012. – 5 с. – (Радимо прочитати).

У бюлетені йдеться про бібліотечні новинки – книжки-енциклопедії, які знайомлять читача з флорою і фауною України та світу.

Видання адресоване дітям молодшого та середнього шкільного віку, а також усім, хто любить природу.

 


 

світ маленькихСвіт маленьких невидимих істот : інформ. бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. В. Лопата; ред.С. М. Загревська. – Х., 2011. – 5 с.

У черговому випуску інформаційного бюлетеню «Радимо прочитати» ми відкриваємо для читача казковий світ маленьких невидимих істот: фей, ельфів, гномів. Він яскраво показаний у книгах сучасних письменників: Лесі Вороніної, Марії Конопницької та казках відомого данського письменника Сакаріаса Топеліуса.

Видання адресоване дітям молодшого та середнього шкільного віку.

 


 

najcikavishe proНайцікавіше про… : інформ. бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Цапко; ред. С.М.Загревська. – Х., 2011. – 4 с. – (Радимо прочитати).

Цей випуск інформаційного бюлетеню «Радимо прочитати» знайомить читачів з новою серією дитячих енциклопедій «Найцікавіше про…».

Бюлетень призначено для дітей середнього шкільного віку, бібліотекарів дитячих бібліотек, усіх зацікавлених.

 

 


 

fentezyЧарівний світ фентезі: інформ. бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Цапко; ред. С. М. Загревська. – Х., 2010. – 9 с. – (Радимо прочитати).

Даний випуск інформаційного бюлетеню «Радимо прочитати» познайомить читачів з такими могутніми чарівниками, як Даіна Вінн Джонс, Філіпп Керр та Галина Гордієнко. Разом з ними юні читачі зможуть вирушити у подорож казковими країнами, де на них чекають неймовірні пригоди, нові друзі та незабутні враження.

Мета видання – познайомити читачів з творчістю сучасних письменників фентезі. Бюлетень призначено для дітей середнього та старшого шкільного віку.

Вверх