Видання 2011 року

 

balaklejaБалаклія: краєзнавчий дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. В. Лопата; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 7 с.

Вивчаючи історію районів Харківщини не перестаєш захоплюватись їх дивовижною історією, талановитими земляками, унікальними пам'ятками та мальовничими краєвидами. Отже, пропонуємо вам разом з нами, на сторінках краєзнавчого дайджесту здійснити подорож в минуле та сьогодення Балаклійського району – найбільшого за площею у Харківській області.

 


 

200px-Volvach obkladunkaМарія Степанівна Вольвач: біобібліографічна пам'ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Ю. Чебослаєва; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 4 с.

Ім’я Марусі Вольвачівни належить до маловідомих українських митців. Її поезія і проза випадає із загального контексту класичної української літератури кінця ХІХ — початку ХХ ст. Як назвав її письменник В. Пепа «Катерина Білокур у літературі». Може, так і залишилися б в архівах і старих журналах яскраві та самобутні поезії талановитої письменниці, якби не її земляк, літературознавець Іван Максимович Лисенко.

Призначається для читачів старшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.

 


 

Ob veselue kartinkiЖурналу Веселі картинки – 55: інформаційний лист / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. В. Лопата; ред. С. М.Загревська. – Х., 2011. – 3 с.

У цьому році популярному журналу виповнюється 55 років. Пропонуємо тобі дізнатися про створення журналу, та історію знайомства веселих чоловічків.

 

 

 


 

indejcyСлухайте голос орлиних пір'їн: рекомендаційний список літератури про індіанців: для читачів середнього шкільного віку / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Н. М. Збруєва. – Х., 2011. – 7 с.

Напевно, немає на планеті людини, яка б зовсім не уявляла собі, хто такі індіанці. Ця тема виявилася однією з найкращих для письменників, поетів, шукачів пригод та дослідників.

Тож пропонуємо поринути у світ, де мешкають аборигени Америки, дізнатися про історію їх звичаїв, побуту та життя.

 


 

skazkiЩо за диво ці казки: рекомендіційний список літератури для дітей молодшого шкільного віку / Харківська обласна бібліотека для дітей; ред. С. М. Загревська; уклад. Н. М. Збруєва. – Х., 2011. – 8 с.

Казка була та залишилась найпопулярнішим видом мистецтва і до сьогоднішнього дня дає людині величезну естетичну насолоду. Казки ключниці Пелагеї слухав письменник Сергій Аксаков, казки камердинера Миколи – Дмитро Григорович. О. Пушкін, М. Некрасов, Л. Толстой – віддавали данину любові народній казці.

Під враженням від казок няньки Орини Родіонівни Пушкін писав своєму брату з Михайлівського: "Вечером слушаю сказки – и вознаграждаю тем недостатки проклятого своего воспитания. Что за прелесть эти сказки! Каждая есть поэма!”

Для дітей молодшого шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 


 

книги-ювіляри 1Книги-ювіляри : бесіди про книги : для дітей молодшого шкільного віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. В. В. Лопата ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 5 с. – (Вип. 1).

Інформаційний випуск «Книги – ювіляри» познайомить читачів з книгами, які є ювілярами 2011 року.

 

  

книги-ювКниги-ювіляри – 2011 : бесіди про книги : для дітей середнього та старшого шкільного віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; упоряд. В. В. Лопата ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 5 с. – (Вип. 2).

Видання познайомить з трьома чудовими книжками-ювілярами, які вже понад століття не втрачають своєї популярності:
•    «Останній із Могікан» Фенімора Купера;
•    «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго;
•    «Записки Шерлока Холмса» Артура Конан Дойля.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх