Видання 2012 року

 zolota biblioteka

Твоя золота бібліотека : бесіди про книги. Вип. 2 / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. Г.Ю. Чебослаєва. – Х., 2012. – 11 с.

Мета видання – розповісти читачам про класиків дитячої літератури, познайомити їх з вибраними “золотими” творами зарубіжних та вітчизняних письменників.
Видання адресоване батькам, працівникам дитячих та шкільних бібліотек, організаторам дитячого читання на допомогу у залученні дітей до кращих зразків художньої літератури.

 

evro2012Гра, що об’єднуєрекомендаційний список літератури / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С. М. Загревська. – Х., 2012. – 13 с.

Видання знайомить читачів з книгами про футбол та спорт взагалі, що наявні в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Для дітей середнього та старшого шкільного віку, бібліотекарів дитячих бібліотек, усіх зацікавлених.

 


 

 

kaganПравда про кажанів: інформаційно-бібліографічний покажчик / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С.  М. Загревська. – Х., 2012. – 17 с.

Покажчик присвячено дуже незвичайним істотам – кажанам. Уже багато років вчені-зоологи вивчають цих тваринок, а вони і досі не перестають дивувати. Їхній таємничий спосіб життя, різноманіття видів та неймовірні здібності викликають неабиякий інтерес. І ми гадаємо, що ти, юний друже, також захопишся вивченням рукокрилих.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться цими незвичайними ссавцями.

 


 

teatrshevchenkaТеатр імені Т. Г. Шевченка : краєзнавчий дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. В. Лопата; ред. С. М. Загревська. – Х., 2012. – 12 с.

Театр – це вічна казка. Але театральне життя складається не лише з хвилюючих миттєвостей свята, але і з довгих років становлення та розвитку. Театральне мистецтво – це своєрідне дзеркало, у якому відображаються особливості життя суспільства, його позитивні і негативні тенденції розвитку.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх