Книжкове дефіле

 

Вікуся обклВікусині історії: інформаційний лист для дітей молодшого шкільного віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. В.В.Лопата; ред. С.М. Загревська. – Х., 2021. – («Книжкове дефіле» )

Пропонуємо познайомитися з чудовою книжкою українського дитячого письменника Сашка Дерманського «Вікусині історії». Читаючи ці маленькі читачі одержать заряд позитивного настрою, а дорослі поринуть у теплі спогади свого дитинства.
 
 
 


життя собакиЖиття собаки : інформаційний лист / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С.А.Кірнос. – Х., 2020. – 4 с. – (Книжкове дефіле).

У цьому випуску Книжкового дефіле пропонуємо вам зануритись у затишне сімейне читання. Історії, що написали два зовсім різних письменника, об’єднані спільною темою – дружби та відданості наших чотирилапих друзів. Книжки Оксани Лущевської «Бігль-старший» та Вільяма Кемерона «Життя і мета собаки» обов’язково сподобаються усім школярам і навіть бабусям та дідусям.

 

 


 

обложка коти-детективи36 і 6 котів-детективів: інформаційний лист / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.В. Лопата.– Х., 2019.- 4 с. (Книжкове дефіле).
 
Пропонуємо до вашої уваги продовження історії про 36 і 6 котів, що так полюбилася юним читачам. Цього разу йтиметься про справжній котячий детектив від відомої української письменниці Галини Вдовиченко. Цікава пригодницька історія про гламурних пухнастиків припаде до смаку не тільки дітям молодшого та середнього шкільного віку, а також їхнім батькам.
 
  

 


 

лола облСерія книг про дівчинку Лолу: інформаційний лист / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва, В. Лопата. – Х., 2018. – 11с. (Книжкове дефіле)


Видання знайомить із серією захопливих книг для підлітків відомої німецької письменниці Ізабель Абеді про пригоди дівчинки Лоли. Діти дізнаються цікаві історії допитливої Лоли Фелозо, які відбуваються в школі, вдома, а ще — у її мріях.
Інформаційний лист розраховано на дітей середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 

 


Безымянный«Чарлі і великий скляний фунікулер» / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата. – Х., 2017. – 5 с. (Книжкове дефіле)


Інформаційний лист знайомить із книжкою відомого класика англійської літератури Роальда Дала «Чарлі і великий скляний фунікулер». Це продовження незвичайної, повної доброго настрою історії про пригоди Чарлі Цього разу він разом із сім’єю та містером Вонкою опинилися у відкритому космосі. Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку та батьків.

 

 

 


36 ы 636 і 6 котів : інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата. – Х., 2015. – 5 с. (Книжкове дефіле)


Інформаційний лист знайомить із книжкою сучасної української письменниці Галини Вдовиченко «36 і 6 котів». Це незвичайна, повна доброго настрою історія про котів, які поселились у людському помешканні. Цікаву пригодницьку історію гламурних пухнастиків із задоволенням прочитають не тільки діти , але і їх батьки.
Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку та батьків.

___________________________________________________________________________

 

міфиМіфи та легенди українців: інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата. – Х., 2015. – 4 с. (Книжкове дефіле).

Інформаційний лист знайомить читачів із книгою Шейніної О.Я. «Міфи та легенди українців», з якої діти дізнаються про стародавні вірування українців, походження свят, колядок, легенд.
Матеріал цієї книги стане у пригоді учням середнього та старшого шкільного віку на уроках при вивченні історії, народознавства, культури України.

 

 

 

 


 

Барс«Барс» из роду Мельпомени: біографічна подорож / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В. Лопата, ред. С. Загревська.- Х., 2014. – 7 с. – (Книжкове дефіле).

Біографічна подорож із серії «Книжкове дефіле» знайомить читачів із книжкою спогадів «Барс» из рода Мельпомены», яка присвячена пам’яті нашого видатного земляка, режисера, директора драматичного театру ім. О. С. Пушкіна – О. С. Барсегяна.

Призначається дітям старшого шкільного віку, організаторам дитячого читання та усім шанувальникам театру.

 

 


 

ЧасодіїН. Щерба. Часодії / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С. М. Загревська. – Х., 2014. – 6 с. – (PROчитання).

Цей випуск серії «PROчитання» познайомить вас з чудовими казковими романами Наталії Щерби про магічний та загадковий світ Часодійства.
Видання розраховане на дітей середнього та старшого шкільного віку, а також усіх, хто захоплюється фентезі.

 

 

 


 

 

 4170 0Чарівний світ навколо тебе: [ілюстровані енциклопедії «Я пізнаю світ»]: інформаційний бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад В. Лопата. – Х., 2013. – 5 с. – (Галактика новинок)

Черговий випуск Інформаційного бюлетеня серії "Галактика новинок" розповість про новинки пізнавальної літератури – ілюстровані енциклопедії. Книжки з серії «Я пізнаю світ» допоможуть школярам розширити свій кругозір, а також стануть додатковим матеріалом при написанні рефератів, виконанні домашніх робіт тощо.

Випуск розрахований на дітей середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 


 

mila rudik2Книжки серії "Міла Рудик”: інформаційний бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей: уклад. Г. Ю. Чебослаєва. – Х., 2012. – 4 с. – (Галактика новинок).

Книжки серії про Мілу Рудик ми радимо тим, хто любить читати про чарівників, хто обожнює пригоди й таємниці, тим, хто не може дочекатися наступної частини, не хоче покидати світ магії, сподівається на нові чудеса.

Випуск розрахований на дітей середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 магічне колоКнижки серії «Магічне коло»: інформаційний бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Ю. Чебослаєва, Н. М. Збруєва; ред. С. М. Загревська. – Х., 2012. – 3 с. – (Галактика новинок).

Сьогодні в літературі з’явилося багато новинок. Це й детективи, й пригоди, й фентезі… Можна сказати, море творів! І також, як у справжнє море не можна виходити без карти та компасу, так і для подорожі у літературному морі необхідний провідник.

Цей інформаційний бюлетень стане навігатором у безбережжі книг і допоможе юному читачу не потонути у світі новинок.

Однією з таких новинок є книжки серії «Магічне коло», написана двома англійськими письменниками – Деброю Дойл та Джеймсом Макдональдом.

Випуск розрахований на дітей середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 


 

Для турботливих батьківДля турботливих батьків : серія книг Анни Гресь : інформаційний бюлетень / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. В. В. Лопата ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 6 с. – (Галактика новинок).

У черговому випуску «Галактики новинок» ми беремо до уваги серію книг Анни Гресь «Для заботливых родителей», які допоможуть молодим батькам правильно виховувати свою дитину.

Випуск розрахований на батьків, педагогів, психологів.

 

 

 

 

Вверх