Видання 2013 року

 

библиографическими тропинкамиБібліографічними стежками: бібліографічний покажчик / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Н.М.Збруєва, С.А.Кірнос. – Харків, 2012. – 40 с.

У  бібліографічному  покажчику  висвітлені  різні  аспекти діяльності Харківської обласної бібліотеки для дітей: публікації
в періодиці, перелік бібліографічних та методико-бібліографічних видань різноманітної тематики.
Покажчик адресований бібліотечним працівникам, а також усім, хто цікавиться минулим та сучасним життям бібліотеки.

 

 

 

 Книгикниги-юбиляры-ювіляри - 2013: бесіди про книги / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. В. Лопата; ред. С. М. Загревська. – Х., 2013. - 3 с.

Кожного року ми відзначаємо дні народження або святкуємо ювілеї. Але такі свята бувають не тільки у людей, але й у книг. Так, книжки також можуть бути ювілярами і це прекрасна нагода влаштувати справжнє свято.

 

 

 

 

 


  

КнижкаКнижка в рюкзаку: інформаційно-рекомендаційний покажчик / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А. Кірнос; ред. С.М.Загревська. – Х., 2013. – 7 с.

Видання познайомить читачів з енциклопедіями. Розповість про історію перших енциклопедій та навчить швидко знаходити потрібну інформацію у цих великих та таких розумних книгах.

Покажчик призначено для дітей серенього та старшого шкільного віку, а також усіх, хто цікавиться науками та хоче багато знати.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх