Методико-бібліографічні матеріали 2016

 Памятники-1

Пам'ятники Харкова: зв'язок часу і культур (2012–2016):тематичний путівник / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. В.М.Лупіцька. – Х., 2016. – 17 с.

 

 

 

 

 

 


  інформ. лист 2016Про проведення Міжрегіональого мистецького конкурсу листівок «Дім. Родина. Батьківщина» та Конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» у Харківській області : інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Лупіцька В. М. – Х., 2016. – 12 с.

 

 

 

 

 

 


 

 обложкка

Іван Франко та Леся Українка: вектор взаємодії : методико-бібліографічні матеріали / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей" - Х., 2016. - 28 с.

 

Крізь простір і час линуть до нас пристрасні слова великого Каменяра та доньки Прометея. 2016 р. Україна відзначає ювілеї великих українців Івана Франка та Лесі Українки, які були справжньою духовною елітою, «обранцями» свого часу.

Пропоновані методико-бібліографічні матеріали допоможуть бібліотекарям гідно представити перед юними читачами постаті великих українських письменників, розширять уявлення про деякі аспекти біографій класиків та дозволять простежити багатовекторність цих життєвих зв’язків та їх творчого надбання.

 


 

Грушевский«Михайло Грушевський:сподвижник української ідеї» : методико-бібліографічні матеріали до 150-річчя від дня народження / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. Д. А. Бродяк, В. М. Лупіцька ; ред. І. Д. Мироненко, С. М. Загревська. – Х., 2016. – 37 с.

2016 року згідно з Указом Президента України №63/2015 від 09.02.2015 року «Про відзначення 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського», в Україні відбуватиметься низка науково-практичних та меморіальних заходів, присвячених видатному історику та державному діячу. Бібліотеки, які будуть залучені до згаданих заходів, можуть використовувати для підготовки до них пропоновані методичні матеріали. Останні допоможуть бібліотекарям гідно розкрити читачам образ М. Грушевського, підвищити обізнаність підростаючого покоління щодо однієї з найбільш визначних постатей у новітній історії України, стануть засобом промоції книги та читання – невід’ємних атрибутів особистості Михайла Грушевського, будуть сприяти патріотичному вихованню дітей та молоді.


 

тшп12Сторінки слави і безсмертя. Заходи бібліотек для дітей Харківської області до 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та закінчення Другої світової війни : бюлетень / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. В.Лупіцька. – Х., 2015. – 45 с.– (Творимо. Шукаємо. Публікуємо. Вип. 11).

 Скачати тут

 

 

 

 


 

Про провкнигоманияедення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2016” («Найкращий читач України – 2016») у Харківській області : інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Лупіцька В. М. – Х., 2016. – 16 с.

 

 

 

 

Скачати тут

 


 

 лит премии«Сучасна українська дитяча література та книга у дзеркалі премій, конкурсів та рейтингів» : методико-бібліографічні матеріали / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. В.Лупіцька. – Х., 2015. – 31 с.

Пропонуємо вашій увазі інформацію про нагороди і відзнаки у галузі літератури для дітей та юнацтва за останнє десятиліття.

 

 

 Скачати тут


 чорнобиль«Їх покликав обов’язок» : методико-бібліографічні матеріали до 30-річчя Чорнобильської катастрофи / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. Д.Бродяк. – Х., 2016. – 36 с.

В історії все тече, все минає, але є події, що навічно викарбовуються у пам’яті поколінь. До таких глобальних історичних віх належить Чорнобильська трагедія – невгамовний біль України, межа в історії людської цивілізації.

 

 

Скачати тут


 ТШПОбласний патріотичний форум «В граніті, в бронзі, у серцях…» : бюлетень з досвіду роботи бібліотек Харківської області, що обслуговують дітей.Вип. 12 / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Г.В.Трохименко. – Х., 2016. – 11 с. – («Творимо. Шукаємо. Публікуємо»).

У бюлетені представлено статтю директора Харківської обласної бібліотеки для дітей, заслуженого працівника культури України Трохименко Г. В., опубліковану у науково-популярному журналі «Бібліотека у форматі Дº».

Скачати тут 


 

 

Вверх