Видання 2013 року

 

конструкторыЕпоха великих конструкторів: методико-бібліографічні матеріали / Харківська  обласна  бібліотека  для дітей; уклад.  Д. А. Бродяк, В. М. Лупіцька. – Х.,  2013. – 52 с.

 

 

 

 

 

 


 

“НВернадскийаукові світи В. Вернадського” (до 150-річчя від дня народження видатного вченого-природознавця): метод.-бібліограф. матеріали / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. М. Лупіцька. – Х., 2013. –14 с.

Методико-бібліографічні матеріали присвячені 150-річному ювілею видатного вченого, мислителя, організатора науки Володимира Івановича Вернадського.

За ініціативи ЮНЕСКО 2013 рік оголошено Роком В.Вернадського – фундатора багатьох наукових напрямків. Його ім’я стоїть в одному ряду з іменами таких учених, як І.Ньютон, М.Ломоносов, Ч.Дарвін, А.Енштейн, наукові надбання, що охоплюють різноманітні галузі знань, не втратили актуальності у наш час, а деякі ідеї чекають своєї реалізації й у майбутньому.

 


 

makarenkoДон Кіхот педагогіки: методико-бібліографічні матеріали до 125-річчя від дня народження А. С. Макаренка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Д. А. Бродяк. – Х., 2013. – 45 с.

Видання адресоване бібліотечним працівникам та учителям на допомогу у організації заходів, присвячених Антону Семеновичу Макаренку – видатному вихователю, педагогу, письменнику. Матеріали знайомлять з досвідом роботи бібліотеки-філії № 3 для дітей ім. А. С. Макаренка ЦБС Київського району м. Харкова та ЗОШ І-ІІІ ст. № 100 ім. М.С.Макаренка м. Харкова. Висловлюємо подяку колективам цих закладів за співпрацю.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх